کد خبر: 1739817/52 زمان: 00:08   1399/12/07 بازدید: 19,960

آخرین وضعیت آسیب دیدگی ترسناک مهاجم ناپولی

به نظر می رسد که ویکتور اوسیمن بعد از مصدومیت از ناحیه سر و از دست دادن بخشی از حافظه کوتاه مدت خود رو به بهبودی است.

به گزارش "ورزش سه"، در جریان شکست چند شب پیش ناپولی برابر آتالانتا در چهارچوب رقابتهای سری آ بود که ویکتور اوسیمن از ناحیه سر دچار آسیب‌دیدگی شد و زمین مسابقه را ترک کرد تا نگرانی های زیادی در مورد او ایجاد شود.

 

 

 

 

از طرف دیگر پزشک ناپولی تایید کرده که خطر چندانی اوسیمن را تهدید می کند اما باید در مورد این بازیکن بدون ریسک عمل کرد و احتمالاً او تا ماه مارس قادر به همراهی تیم جنارو گتوزو نخواهد بود.

 

همچنین  گزارشات طی روزهای گذشته حاکی از آن بود که اوسیمن بخشی از حافظه کوتاه مدت خود را هم از دست داده است اما اکنون آلفردو بوچیرو، متخصص مغز و اعصاب، تایید کرده که وضعیت این مهاجم رو به بهبود است. او در این باره گفت: " او ضربه شدیدی خورد و کمی حافظه‌اش را از دست داد. اکنون آزمایش های پزشکی نتایج خوبی را نشان می دهند اما ما هنوز باید منتظر بمانیم تا زمان بهبود طبیعی به پایان برسد. ما هیچ نشانه ای از هماتوم در مغز و آسیب به جمجمه نداریم. باید احتیاط کنیم. او حداقل به یک هفته استراحت کامل نیاز دارد.

 

 

 

 

من فکر می کنم که او می تواند از اوایل ماه مارس دوباره در اختیار تیم باشد.  اوسیمن عجله دارد. او می خواهد بازی کند و از من درخواست کرده به روند درمانی اش تسریع بخشم اما در این شرایط استراحت لازم است.  ما نمی توانیم ریسک کنیم. "

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.