کد خبر: 1739955/50 زمان: 00:34   1399/12/08 بازدید: 27,879

پس از برد 5-2 برابر آنتورپ؛

تمجید لوکاکو از رفتار ورزشی بازیکن رنجرز

روملو لوکاکو، مهاجم اینتر، به قدری تحت تاثیر رفتار ورزشکارانه آلفردو مورالس، ستاره رنجرز، قرار گرفت که در شبکه های اجتمایی به ستایش از این بازیکن کلمبیایی پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، روملو لوکاکو یکی از تماشاگران بازی امشب آنتورپ و رنجرز از دور یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا بود چرا که برادرش جوردن، در تیم بلژیکی آنتورپ هم بازی علیرضا بیرانوند است.

در دقایق پایانی نیمه اول بازی و در حالی که دو تیم 1-1 مساوی بودند، مورالس در یک ضد حمله توانست خود را به دروازه آنتورپ برساند، در همین لحظه بود که جرمی گلین، مدافع آنتورپ، با مشکلی که به نظر می رسید کشیدگی ماهیچه باشد، به زمین افتاد.

 

 

مورالس بدون حتی یک لحظه مکث توپ را به بیرون شوت کرد تا تیم پزشکی بتوانند بلافاصله به زمین بازی آمده و به وضعیت گلین رسیدگی کنند. این حرکت ورزشی مورالس باعث شد تا لوکاکو بلافاصله به تمجید از او و رفتاری که نشان داده است بپردازد.

 

 

ستاره اینتر در توییتر خود نوشت: "بازی جوانمردانه از سوی مورالس بازیکن گلاسکو رنجرز. در دهانه دروازه بود و به خاطر بازیکن مصدوم حریف ایستاد... یک رفتار ورزشی فوق العاده."

 

رنجرز در بازی برگشت از دور یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا برابر یاران بیرانوند 5-2 به پیروزی رسید تا در مجموع دو بازی رفت و برگشت با شکست 9-5 حریف بلژیکی به دور بعدی این رقابت ها صعود کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.