کد خبر : 1739963 | 07 اسفند 1399 ساعت 23:29 | 33.2K بازدید | 0 دیدگاه

حذف یاران بیرانوند از لیگ اروپا

آنتورپ در غیاب دروازه‌بان ایرانی خود مقابل رنجرز شکست خورد و از رقابت‌های لیگ اروپا کنار رفت.

حذف یاران بیرانوند از لیگ اروپا

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا، تیم رویال آنتورپ که علیرضا بیرانوند را جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۲۱:۲۵ امشب در ورزشگاه ایبروکس گلاسکو به مصاف تیم رنجرز اسکاتلند و شاگردان استیون جرارد رفت.


یاران بیرانوند که در مسابقه رفت با نتیجه ۴ بر ۳ در زمین خودی مقابل گلاسکو رنجرز شکست خورده و به دنبال جبران باخت سنگین اخیرشان برابر شاگردان جرارد بودند، نتوانستند این نتیجه را جبران کنند تا از رقابت‌های لیگ اروپا کنار بروند.


با وجود اینکه نیمه اول این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت، اما در نهایت تیم رویال آنتورپ با نتیجه ۵ بر ۲ مقابل گلاسکو رنجرز شکست خورد تا با احتساب شکست ۴ بر ۳ اخیرش، در مجموع با نتیجه ۹ بر ۵ مغلوب حریف اسکاتلندی خود شود و از راهیابی به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا باز بماند.

 

1576302


یاران بیرانوند در شرایطی از رقابت‌های لیگ اروپا حذف شدند که در مرحله اول این رقابت‌ها به‌عنوان تیم دوم جدول از گروه J صعود کرده بودند.


علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ایرانی آنتورپ که در سه دیدار اخیرشان حضور ثابت در ترکیب داشت، اما چهار شب قبل در ژوپیر لیگ بلژیک مقابل سنت‌ترویدن مصدوم و در دقیقه ۳۵ تعویض شد، در دیدار با گلاسکو رنجرز اسکاتلند روی نیمکت قرار گرفته بود.

دیدگاهها