کد خبر: 1740041/52 زمان: 16:53   1399/12/08 بازدید: 13,718

کاوانی: فوتبال انگلیس از فرانسه یا پرتغال بهتر نیست

ادینسون کاوانی، ستاره اروگوئه‌ای منچستر یونایتد، معتقد است که لیگ برتر انگلیس بهتر از سایر لیگ های اروپایی نیست.

به گزارش "ورزش سه"، در نقل و انتقالات تابستانی بود که ادینسون کاوانی بعد از پشت سر گذاشتن چند فصل موفق در پاری سن ژرمن و تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ باشگاه، این تیم را ترک کرد و بعد از کش و قوس های فراوان و شایعات زیادی که در اطرافش شنیده می شد منچستر یونایتد و لیگ برتر انگلیس را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کرد.

 

در حالی که بسیاری از لیگ برتر انگلیس به عنوان بهترین لیگ دنیا یاد می‌کنند، اما ستاره اروگوئه ای منچستر یونایتد چنین عقیده ای ندارد. ادینسون کاوانی در این باره گفت: " یکی از مسائلی که همیشه در مورد فوتبال به آن اذعان کرده‌ام، این بوده که تمام لیگ های دنیا از ویژگی های متفاوتی برخوردار هستند. در واقع این ویژگی ها سبب می‌شود که شما یکی از آنها را نسبت به دیگری برتر بدانید."

 

 

 

 

کاوانی در ادامه گفت: "باید به خاطر داشته باشیم که یکی از فینالیست های فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا یک تیم فرانسوی به شمار می‌آمد. به عقیده من فوتبال در انگلیس از فرانسه یا پرتغال بهتر نیست زیرا این امکان وجود دارد که شما در برابر یک تیم پرتغالی قرار بگیرید و نتیجه را واگذار کنید. این در حالی است که این امکان هم وجود دارد که برابر یک تیم انگلیسی به پیروزی دست پیدا کنید."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.