کد خبر: 1740083/1 زمان: 21:27   1399/12/08 بازدید: 1,644

مدال آوران مسابقات لیگ منطقه‌ای جودو معرفی شدند

مسابقات لیگ منطقه ای جودو نوجوانان و جوانان کشور در دو رده سنی نوجوانان و جوانان برگزار شد و بهترین ها به روی سکو رفتند.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از فارس، مسابقات لیگ منطقه ای جودو نوجوانان و جوانان کشور(منطقه پنج) گرامیداشت سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی امروز نهم اسفند ماه با حضور استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، فارس و یزد در سالن شهید فهمیده استادیوم هفده شهریور زاهدان برگزار شد.

 

این مسابقات در استان سیستان و بلوچستان در آرامش کامل و با حضور تماشاگران برگزار گردید و جودوکاران در دو رده سنی نوجوانان و جوانان بایکدیگر به رقابت پرداختد.

 

آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو و ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان، محمد بلوطی مدیر تیم های ملی، علی محمد عزیزی رئیس هیئت جودو استان یزد نیز مبارزات را از نزدیک نظاره کردند‌.

 

اسامی برترین ها در رده سنی نوجوانان به شرح ذیل است:

 

وزن ۵۰- کیلوگرم
نفر اول: فرزاد محمودآبادی از کرمان
نفر دوم : ابوالفضل زاهدی از فارس
نفر سوم: علی تقی زاده از سیستان و بلوچستان

 

وزن ۵۵- کیلوگرم
نفر اول : محمدجواد محمود آبادی
نفر دوم : رضا رضائی از فارس
نفر سوم: محمد مهدی فارقی از سیستان و بلوچستان

 

 وزن ۶۰- کیلوگرم
نفر اول: امین بیرونی نژاد از کرمان
نفر دوم : علی زارع از یزد
نفر سوم : رضا مصرزاده از سیستان و بلوچستان

 

وزن ۶۶- کیلوگرم
نفر اول : پوره خسروی از کرمان
نفر دوم حمید برجسته از فارس
نفر سوم : سجاد مستقل پور از یزد

 

وزن ۷۳- کیلوگرم

نفر اول : علیرضا خواجه از سیستان و بلوچستان
نفر دوم: امیرحسین نخعی از یزد
نفر سوم: علیرضا رمضانپور از فارس

 

وزن ۸۱- کیلوگرم
نفر اول : ابوالفضل صداقتی از کرمان
نفر دوم: سعید ساریخانی از یزد
نفر سوم: علی نوروزی از فارس

 

وزن ۹۰- کیلوگرم
نفر اول: مهدی غلامی از کرمان
نفر دوم : محمد امین زوری از سیستان و بلوچستان
نفر سوم: امیررضا سربی از فارس

 

وزن ۹۰ + کیلوگرم
وزن اول: امیرپویا نوحی از کرمان
وزن دوم : امیرحسین نقی پور از سیستان و بلوچستان
وزن سوم : عرفان صحتمند از یزد

مدال آوران رده سنی جوانان منطقه پنج***:

 

وزن ۵۵- کیلوگرم
نفر اول : محمد جواد بینا از یزد
نفر دوم : محمد الهی از فارس
نفر سوم : ابوالفضل زوری از سیستان و بلوچستان

 

وزن ۶۰- کیلوگرم
نفر اول: محمد قوستانی از فارس
نفر دوم: شادمان خیراندیش از یزد
نفر سوم: محمدرضا فارقی از سیستان و بلوچستان

 

وزن ۶۶- کیلوگرم
نفر اول : حسن قیاسوند از فارس
نفر دوم: حسین علینژاد از کرمان
نفر سوم: سجاد مستقل چی از یزد

 

وزن ۷۳- کیلوگرم
نفر اول: عباس محمود آبادی از کرمان
نفر دوم: رضا سبحانی از سیستان و بلوچستان
نفر سوم: محمد امین یوسفی از فارس

 

وزن ۸۱- کیلوگرم
نفر اول: محمدرضا خزائی از فارس
نفر دوم : علیرضا خواجه از سیستان و بلوچستان
نفر سوم : علی اکبر جور از کرمان

 

وزن ۹۰- کیلوگرم
نفر اول: محمدعلی کاظمی از فارس
نفر دوم : امیرحسین نیک نفس از کرمان
نفر سوم : محمد امین زوری از سیستان و بلوچستان

 

وزن ۱۰۰- کیلوگرم
نفر اول : حسین جعفری از فارس
نفر دوم: امیرپویا نقی پور از سیستان و بلوچستان
نفر سوم: عماد گلچینیان از یزد

 

وزن ۱۰۰+ کیلوگرم
نفر اول : طاها فخرآباد از یزد
نفر دوم: امیر پویا نوحی از کرمان
نفر سوم: سهند حیدری از فارس

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.