کد خبر: 1740111/30 زمان: 00:57   1399/12/09 بازدید: 14,839

رسمی: خورخه سامپائولی سرمربی مارسی شد

باشگاه المپیک مارسی تایید کرد که خورخه سامپائولی، سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین، را به عنوان سرمربی تیم اول این باشگاه به  خدمت گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از جدایی آندره ویلاس بواس از مارسی به دلیل اختلاف با مدیران باشگاه بر سر خریدهای زمستانی، سامپائولی به عنوان گزینه اول هدایت این باشگاه فرانسوی مطرح شد و سرانجام امشب این مربی آرژانتینی به طور رسمی به عنوان سرمربی مارسی معرفی شد.

ضمن اینکه فرانک مک کورت، مالک مارسی، اعلام کرد که پابلو لونگوریا، مدیر فوتبال باشگاه، از این به بعد به عنوان رئیس باشگاه فعالیت خواهد کرد.

 

 

در بیانیه باشگاه مارسی آمده است:" فرانک مک کورت اعلام می کند که تغییراتی اساسی در باشگاه صورت گرفته که فصل جدیدی در باشگاه المپیک مارسی است. پابلو لونگوریا به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه مارسی انتخاب شده است. خورخه سامپائولی، مربی شناخته شده، هم به عنوان سرمربی تیم مارسی منصوب شد."

سامپائولی هم در مورد پست جدیدش گفت:" در تمام طول زندگی ام شنیده ام که المپیک مارسی یک باشگاه پرشور است. مارسی باشگاه مردم است و خودم را در این شور و گرما می بینم. ما برای مخفی شدن اینجا نیستیم. ما سخت تلاش می کنیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.