کد خبر: 1740403/39 زمان: 12:58   1399/12/10 بازدید: 27,376

تکذیب شایعه توسط گلر استقلال

مظاهری: قهر کجا بود، مصدوم شدم!

دروازه بان استقلال ضمن رد شایعه قهر از تمرین استقلال، اعلام کرد به دلیل آسیب دیدگی نتوانسته است در تمرین امروز حاضر شود.

به گزارش "ورزش سه"، آخرین تمرین استقلال برای دیدار مقابل مس رفسنجان، امروز برگزار شد تا آبی پوشان آخرین دستورات تاکتیکی کادرفنی را اجرا کنند که البته تمرین امروز تحت الشعاع خبری پیرامون قهر رشید مظاهری قرار گرفت.


چند رسانه و خبرگزاری در خبری مدعی شدند که مظاهری امروز در محل تمرین تیمش حضور یافت اما اختلاف او با سعید عزیزیان مربی دروازه بان های تیم و شایعات حضور حسینی درون دروازه استقلال در بازی با مس باعث شده است تا او مصدومیت از ناحیه مچ پا را بهانه کرده و تمرین تیمش را ترک کند.


اما این در حالی است که رشید مظاهری در گفتگویی کوتاه با ورزش سه این خبرها را به شدت تکذیب کرد. او گفت: من نمی دانم این حرفها را چرا می زنند و این خبرها را از کجا می آورند. من از ناحیه کمر احساس درد شدیدی می کنم و اکنون در حال رفتن به بیمارستان برای گرفتن MRI  هستم.


وی ادامه داد: پزشک به من گفته است که درد دیسک کمرم عود کرده است و اکنون درد شدیدی را حس می کنم. حتی عکس و توضیحات آن موجود و مشخص است. این خبر قهر من از تمرین را به شدت تکذیب می کنم.

 

قبض پذیرش بیمارستان عرفان.رشید مظاهری گلر استقلال با ترک تمرین  برای درمان کمر و ام آر آی به این بیمارستان رفت.


برخلاف صحبت های مطرح شده، شایعه قهر مظاهری صحت ندارد و او به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر نتوانست به تمرینات ادامه دهد. او بعد از اعلام مصدومیتش به سعید عزیزیان مربی دروازه بان های استقلال محل تمرین را ترک کرد تا برای پیگیری روند درمان و آزمایش MRI به بیمارستان عرفان مراجعه کند.


در هر صورت مظاهری در مسابقه با مس رفسنجان که عصر فردا برگزار می شود، به صورت قطعی غایب خواهد بود تا سیدحسین حسینی وظیفه حراست از دروازه آبی پوشان را در این دیدار حساس و مهم برعهده داشته باشد. مظاهری در این فصل یکی از ستاره های تیمش بود و عملکرد بسیار خوبی را درون قفس توری استقلال به نمایش گذاشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.