کد خبر: 1740801/39 زمان: 20:39   1399/12/11 بازدید: 25,864

محمدی: از بازی در پیکان و شاگردی تارتار خوشحالم

واکنش اوت انداز پیکان به پیشنهاد تیم‌های بزرگ

اوت انداز تیم پیکان تهران می گوید به پیشنهادهای خودش از تیم های دیگر فکر نمی کند.

به گزارش "ورزش سه"، نادر محمدی بعد از برد دو بر صفر پیکان مقابل صنعت نفت در هفته شانزدهم لیگ برتر بیان کرد: چند هفته خوب نتیجه نگرفته بودیم، اما یک هفته خوب تمرین کردیم و مطمئن بودیم می‌توانیم سه امتیاز بگیریم.


وی درباره پرتابی که انجام دادو منجر به گل اول پیکان مقابل نفت شد، گفت: پرتاب من کمک بچه‌ها بود که تبدیل به گل شد و خوشحالم که سهمی در این پیروزی داشتم.


مدافع پیکان درباره فشاری که طی هفته های گذشته روی خودش بود، بیان کرد: درست است، اما خدا در بزنگاه‌ها به دادم رسیده و کمکم کرده است. خدا را شکر که آن توپ وارد دروازه شد.


محمدی درباره پیشنهادهایی که از سایر تیم های لیگ برتری دریافت کرده، تاکید کرد:اصلاً به این موضوع فکر نمی‌کنم و همه چیز در اختیار مدیر برنامه‌هایم و باشگاه است. کنار بازیکنان و آقای تارتار راضی هستم و خیلی خوشحالم که بازی می‌کنم.


محمدی در پاسخ به این پرسش که پرتاب‌های او چگونه شتاب می‌گیرد، گفت: این به‌خاطر پشتک است.


وی در مورد اینکه خودروسازان پس از رسیدن به گل اول، بازی را رها کردند، اظهار داشت: صنعت نفت تیمی قابل احترام است و هفت، هشت دقیقه فشار آورد، اما حریف را به‌خوبی آنالیز کرده بودیم و بازی در این دقایق از دست‌مان در رفت. با این حال حریف موقعیتی ایجاد نکرد.


نادر محمدی در پاسخ به این پرسش که این تیم در پایان لیگ بیستم، چه جایگاهی را در جدول به دست می‌آورد، اظهار داشت: مطمئناً رتبه آبرومندانه‌ای کسب خواهیم کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.