کد خبر: 1741097/34 زمان: 09:30   1399/12/13 بازدید: 34,953

لک و شجاعی؛ گفتمان تند بر سر امتیاز (عکس) 

تصاویری از پایان بازی پرسپولیس – سایپا ثبت شده است که حامد لک و علی شجاعی را در حال بگو  و مگو نشان می دهد. 

به گزارش "ورزش سه"، این دست از اتفاقات البته در فوتبال طبیعی است؛ دروازه بانان معمولا هر خطری که روی دروازه رخ می دهد با مدافعان بگو و مگو می کنند و گاهی این گفتمان ها تند است و ممکن است موجب دلخوری هم شود و شاید علی شجاعی از این بگو و مگو با دروازه بان تیمش دلخور هم شده باشد. 

 

بردهای اقتصادی پرسپولیس که در بازی با سایپا هم ادامه پیدا کرد فشار روحی و روانی هم روی تیم دارد به این خاطر که هر لحظه بازیکن فکر می کند ممکن است با یک حمله حریف گل بخورد و بازی به تساوی کشیده شود. داستان این دو احتمالا بر سر دفع یک توپ بوده و شاید هم تشر حامد لک به این خاطر بوده که علی در همان دقایق کوتاهی که به میدان آمد باید بهتر بازی می کرد که به نظر می رسد اولی بیشتر صادق است. 

 

 

علی شجاعی که از نساجی به پرسپولیس ملحق شده امیدوار است اتفاقاتی خوبی برای او رقم بخورد و این اتفاقات جرقه اش باید در همان دقایق کوتاهی که فرصت بازی پیدا می کند زده شود؛ هافبک پیشین تیم ملی جوانان و امید علاقه زیادی به حضور در برنامه های تهاجمی تیمش و رسیدن به گل و خلق موقعیت گل داردو به نظر می رسد همین موضوع در بازی با سایپا کمی حامد لک را دلخور کرده است به خصوص در دقایق پایانی چرا که ابتدا وظیفه اش دفاع کردن بوده است. و حامد لک که فصل گذشته همانند علی شجاعی در یک تیم شهرستانی بازی می کرده در بردهای اقتصادی فشار زیادی را در دروازه تحمل می کند. او کافی است تنها یک اشتباه کند تا در چنین بازی هایی حریف به گل برسد. به خصوص که اینروزها در جدول رده بندی لیگ برتر سپاهان سایه به سایه پرسپولیس حرکت می کند و تنها منتظر یک لغزش از سوی پرسپولیس است. 

 

البته که بگو و مگو یا گفتمان این دو بازیکن بر سر تصاحب کسب سه امتیاز این بازی بوده است. بدون شک آنها نمی تواند در زمین نیت دوئل اشان چیزی غیر از این باشد. هر چه بود به خیر گذشت و به نظر می رسد کدورت ها بعد از بازی رفع شده باشد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.