کد خبر: 1741100/1 زمان: 09:47   1399/12/13 بازدید: 3,071

انگلیسی‌ها حریف اول برادران عالمیان در رقابت‌های دوبل

نوشاد و نیما عالمیان اولین دیدار خود در بخش دو نفره تورنمنت بین‌المللی تنیس روی میز قطر را برابر حریفانی از انگلستان برگزار می‌کنند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، دیدارهای دوبل تورنمنت بین المللی تنیس روی میز قطر امروز چهارشنبه آغاز می‌شود. بر اساس قرعه کشی انجام شده ترکیب نوشاد و نیما عالمیان اولین دیدار خود در این بخش از مسابقات را برابر تیم دو نفره انگلستان به نام‌های «درینخال» و «پیچفورد» برگزار می‌کنند.

 

این دیدار ساعت ۲۰:۵ به وقت ایران برگزار می‌شود. دیدارها به صورت حذفی برگزار می‌شود و بدین ترتیب ترکیب برادران عالمیان در صورت شکست از دور رقابت‌ها کنار خواهند رفت.

امروز همچنین تورنمنت بین المللی تنیس روی میز قطر در بخش انفرادی هم پیگیری می‌شود. در چارچوب دیدارهای امروز و در مرحله پنجم نوشاد عالمیان با «دیمیتری اوتچاروف» از آلمان رقابت می‌کند. نوشاد عالمیان در رده ۷۴ جهان قرار دارد در حالی که این حریف آلمانی وی رنکینگ ۱۲ جهان را در اختیار دارد.

 

نوشاد عالمیان در دور نخست تورنمنت بین المللی قطر با قرعه استراحت روبرو بود. او در دور دوم، سوم و چهارم به ترتیب «آدام سوزدی» از مجارستان، «گراسیمنکو» از قزاقستان و «دانگ کیو» بازیکن چینی‌الاصل آلمان را با نتیجه مشابه ۳ بر صفر شکست داد و اینگونه بدون باخت به مرحله پنجم مسابقات رسید.

 

نیما عالمیان هم در تورنمنت بین المللی تنیس روی میز قطر شرکت داشت. نیما اما در دور نخست مسابقات و در اولین دیدار خود مقابل «دایسونگ چو» از کره جنوبی باخت و حذف شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.