کد خبر: 1741112/55 زمان: 10:35   1399/12/13 بازدید: 6,177

تاج فیروز: حرف‌های حمیداوی معادلات را تغییر داد؛

اولتیماتوم مدیر ورزشگاه امام رضا به شهرخودرو 

با وجود آن‌که به نظر می‌رسید پروسه تغییر مالکیت باشگاه شهر خودرو آغاز شده، اما حضور مالک این باشگاه در مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال معادلات را تغییر داد و حالا باشگاه آینده‌ای نامشخص را مقابل خود دارد.

به گزارش "ورزش سه" روز گذشته خبری مبنی بر درخواست مجموعه آستان قدس رضوی برای دریافت مطالبات خود از باشگاه شهر خودرو مطرح شد، علیرضا تاج‌فیروز مدیرعامل موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی درباره درخواست سازمان تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی بابت پرداخت بدهی‌های باشگاه شهرخودرو به این مجموعه گفت: بدهی شهرخودرو 650 میلیون تومان است و اگر بنا باشد بازی آتی شهرخودرو در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار و چک بعدی این باشگاه بابت زمین تمرین ورزشگاه پاس نشود، میزان بدهی باشگاه به 800 میلیون تومان افزایش خواهد یافت.

 

وی افزود: نامه‌ای که به شهرخودرو ارسال شده، پیروی نامه قبلی به این باشگاه است. در نامه قبلی که حدود 10 روز قبل به باشگاه و رونوشت آن به اداره کل ورزش‌وجوانان و هیات فوتبال خراسان رضوی ارسال شده بود، درخواست داشتیم تا باشگاه شهرخودرو تکلیف بدهی‌های خود را مشخص کند؛ در نامه‌ای که جدیدا ارسال کرده‌ایم نیز به همین موضوع تاکید داشته‌ و به دنبال دریافت بدهی باشگاه نیستیم.

 

تاج فیروز درباره چگونگی دریافت مطالبات از باشگاه شهر خودرو توضیح داد: بدهی باشگاه هفته آینده به 800 میلیون تومان افزایش خواهد یافت. چه کسی می‌خواهد این میزان بدهی را پرداخت کند؟ هرکسی از مسئولین استان که در رابطه با این موضوع احساس تکلیف می‌کند، نامه‌ای به سازمان تربیت بدنی آستان قدس ارسال کرده و اعلام کند که بدهی شهرخودرو را تقبل می‌کند، یا این که مسئولین باشگاه مشخص کنند که چه زمانی و چگونه می‌خواهند بدهی خود را پرداخت کنند. مسئولین باشگاه حداقل کاری که می‌توانند انجام دهند این است که بابت این بدهی‌ها چک بدهند.

 

تاج‌فیروز خاطرنشان کرد: مدیرعامل موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی با توجه به حواشی ایجاد شده از روز گذشته گفت: آستان قدس رضوی تا کنون با باشگاه شهرخودرو کنار آمده و بنای ما بر حفظ فضای تعامل با تنها نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر بوده اما سوال اینجاست که کدام یک از ورزشگاه‌های سطح کشور قبول می‌کند که به این شکل با یک تیم حرفه‌ای رفتار کند؟ استادیوم آزادی که یک استادیوم دولتی است، آیا می پذیرد که میزبان رقابت های یک تیم باشد و پولی هم دریافت نکند؟ آستان قدس تا حدی وظیفه دارد که تیم لیگ برتری استان را همراهی کند اما وقتی با یک باشگاه خصوصی طرف هستیم و مالک آن حتی جواب تماس‌های خود را نمی‌دهد، فردا روزی که بدهی‌های این تیم بیشتر شود باید از چه کسی بخواهیم که به پرداخت بدهی‌های شهرخودرو مبادرت ورزد؟

 

وی عنوان کرد: بابت استفاده از زمین تمرینی امام رضا(ع)، دو ماه قبل یک چک به مبلغ 80 میلیون تومان داده‌اند که برگشت خورده است. موعد بعدی چک زمین تمرین 2 اسفند خواهد بود که با توجه به وضعیت موجود باشگاه فکر می‌کنم آن چک هم برگشت بخورد.

 

تاج‌فیروز درباره مهلت ارائه شده برای دریافت مطالبات آستان قدس ادامه داد: تا پنجشنبه هفته جاری به باشگاه شهرخودرو مهلت داده‌ایم که وضعیت بدهی‌های خود را مشخص کنند. اگر اقدامی صورت نگیرد، در خصوص برگزاری مسابقات و استفاده از زمین تمرین ورزشگاه نمی‌توانیم به باشگاه خدمات دهیم؛ مدیرکل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی کار را به خوبی مدیریت کرد. مسئولین استان از جمله استاندار خراسان رضوی را پای کار آورد اما مصاحبه حمیداوی در حاشیه مجمع انتخابی فدراسیون فوتبال تمام محاسبات را به هم زد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.