کد خبر: 1741135/47 زمان: 11:41   1399/12/13 بازدید: 12,087

آفاقی: بین ما و تراکتور تبعیض می‌گذارند

اکبر آفاقی می‌گوید که قرارداد بازیکنان ماشین سازی از ابتدای فصل پرداخت نشده است.

به گزارش ورزش سه، اکبر آفاقی کاپیتان سابق تیم ماشین سازی در خصوص نمایش این تیم مقابل شهرخودرو عنوان کرد: بازی خوبی بود، ما ۱۰ روز به دلیل شرایط تیممان تمرین نکرده بودیم و بدنمان عقب بود اما تلاشمان را کردیم و تا دقیقه ۹۰ هم برنده بودیم.

 

وی افزود: ماشین سازی الان سه بازی است که نباخته و روال کار را پیدا کرده است اما یک خرده مدیریت و باشگاه کم کاری می‌کنند. الان نیم فصل شده اما هیچ دریافتی نداشته‌ایم و این وضع برای بقیه بازیکنان هم اصلا مطلوب نیست.

 

او درباره حضور مهدی پاشازاده اظهار داشت: آقای پاشازاده مربی بزرگی است و در اروپا هم بازی کرده و صددرصد به تیم کمک می‌کند. امیدوارم با حضور او تیم در لیگ برتر بماند.

 

آفاقی درباره جدایی اش از ماشین سازی توضیح داد: ما با قرارداد پایین آمدیم ماشین سازی چون می‌خواستیم به تیم شهرمان کمک کنیم. به ما گفتند قرارداد پایین است اما کل آن را دریافت می‌کنید و حقوق ها به موقع پرداخت می‌شود اما این اتفاق رخ نداد. الان شرایط اقتصادی سخت است و من راهی به جز جدایی نداشتم.

 

وی همچنین اضافه کرد: به ما گفتند تا نیم فصل صبر کنید اما دوباره خبری نشد. من میخواستم قبل بازی فسخ کنم اما دیدم تیم بازیکن ندارد و گفتم یک بازی هم انجام بدهم و بعد بروم. واقعا ماشین سازی مظلوم است و تبعیض زیادی بین این تیم و تراکتور وجود دارد. من اصلا نمیدانم مالک تیم کیست و حتی یک بار هم او را ندیده ام اما با این وضع آینده خوبی برای ماشین سازی نمی‌بینم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.