کد خبر: 1741183/29 زمان: 15:54   1399/12/13 بازدید: 11,695

چراغ سبز مدیر دورتموند به فروش هالند و سانچو؟

یوآخیم واتسکه مدیر دورتموند حاضر نشد احتمال فروش یک ستاره بزرگ تیمش در تابستان پیش رو را رد کند.

به گزارش "ورزش سه"، بوروسیا دورتموند هم مثل خیلی از باشگاه های بزرگ اروپایی در دوران پاندمی کرونا با معضل اقتصادی روبرو است. عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه ها که یکی از اصلی ترین منابع درآمدزایی دورتموند بود، از یک سال پیش ضربه بزرگی به تراز اقتصادی باشگاه زده و این مساله ممکن است باعث شود باشگاه یک یا حتی دو ستاره بزرگ و گران قیمتش را واگذار کند.

 

 

 

 

صحبت از ارلینگ هالند و جیدون سانچو است. دو ستاره گران قیمتی که دورتموند در صورت فروش شان می تواند به طور کامل شرایط مالی خود را به توازن برساند. هر دو باشگاه نیز مشتریان زیادی دارند و کمتر از 100 میلیون یورو فروخته نخواهند شد.

 

 

 

 

یوآخیم واتسکه مدیر دورتموند در پاسخ به سوالی در رابطه با احتمال فروش ستاره های تیمش در تابستان گفت:« در پاندمی کرونا هیچ چیز را رد نمی کنم ولی خوب؛ این هدف اصلی ما نیست. مهمتر از هر چیزی ایجاد تعادل در وضعیت اقتصادی است و هم می خواهیم تیمی قوی در میدان داشته باشیم و هم اوضاع مالی مان باثبات باشد.

اگر قرار باشد فصل بعد هم بازی ها بدون تماشاگر باشد، چاره ای جز فروش بازیکن نداریم. می توانیم یکی از ستاره های بزرگ مان را به تیمی دیگر انتقال دهیم تا اینکه بخواهیم از بانک وام بگیریم. در واقع وقتی می توان بازیکن فروخت، دیگر نیازی به اخذ وام نخواهد بود.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.