کد خبر: 1741185/13 زمان: 15:53   1399/12/13 بازدید: 9,453

جلوگیری دوباره از حمله مس با رضاوند- نقی‌زاده(عکس)

هافبک استقلال مثل دیدار رفت اجازه شکل‌گیری حمله مس را نداد و با دریافت کارت زرد در آستانه محرومیت قرار گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان محمد ربیعی در نخستین بازی فصل مقابل استقلال نمایش متفاوتی از هفته اول که یک تیم تازه وارد لیگ برتری بودند، ارائه کردند و با حملات خطرناک سعی در کسب پیروزی داشتند و حتی نفرات تعویضی این تیم در فاز هجومی مثل علیرضا نقی‌زاده نیز در ایجاد موقعیت موثر کار کردند.

 

مس رفسنجان در دیدار مقابل استقلال با وجود فشار بیشتری که در نیمه دوم روی دروازه‌اش متحمل شد، اما در دقایق پایانی شکل هجومی‌تر گرفت و البته یک خطا توسط آرش رضاوند روی علیرضا نقی‌زاده موجب شد تا جدی‌ترین ضد حمله نارنجی پوشان رفسنجان شکل نگیرد.

رضاوند که در دیدار رفت هم با خطای لحظات پایانی روی نقی‌زاده موجب شد تا حمله مس رفسنجان شکل نگیرد، در این هفته هم و زمانی که شاگردان ربیعی در تدارک ضد حمله بودند، در میانه زمین روی علیرضا نقی‌زاده، هافبک تکنیکی مس برای دومین بار برابر این تیم کارت زرد گرفت.

 

 

علیرضا نقی‌زاده که پس از گلزنی در آخرین مسابقه دور رفت مقابل ذوب‌آهن قصد داشت با پاس در عمق آخرین موقعیت مس برابر استقلال را شکل دهد، با خطای رضاوند متوقف شد تا کارت زردی که هافبک آبی‌ها در این صحنه گرفت، او را در آستانه محرومیت قرار دهد.

رضاوند در هفته چهاردهم لیگ برتر بخاطر ۴ کارته بودن دیدار مقابل نساجی را به دلیل محرومیت از دست داد و حالا با دریافت دو اخطار متوالی در دیدار با سپاهان و مس رفسنجان، احتمال محرومیت دوباره‌اش در صورت یک کارت زرد دیگر وجود دارد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.