کد خبر: 1741223/29 زمان: 18:15   1399/12/13 بازدید: 21,117

گزارش آاس؛

یک مانع غیرمنتظره در راه خریدهای تابستانی رئال

ممکن است جولای 2021 در باشگاه رئال مادرید نیز شاهد برگزاری انتخابات باشیم.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از آاس، رئال مادرید که در دو پنجره نقل و انتقالات اخیر (تابستان و زمستان)، خرید قابل ذکری نداشت، احتمالا تابستان پیش رو دست به یکی دو خرید بزرگ بزند.

در رئال مادرید به خصوص کمبود یک مهاجم و نیز ذخیره ای مطمئن برای کاسیمیرو حس می شود و برای تقویت این دو پست روی کیلیان امباپه، ارلینگ هالند و ادواردو کاماوینگا نظر مثبت دارند.

 

 

 

 

اگرچه ممکن است مشکل جدیدی ایجاد شود. جدای از رقم بالای جذب سه بازیکن فوق، این احتمال نیز وجود دارد که ماه جولای، انتخابات ریاست رئال به انجام شود.

 

از سال 2006 که رامون کالدرون رئیس رئال شد، دیگر شاهد برگزاری انتخابات در این باشگاه نبوده ایم. سال های 2009، 2013 و 2017 فلورنتینو پرز تنها نامزد بود و بدون انتخابات ریاستش تمدید شد ولی ممکن است به زودی یک نامزد رقیب برای او پیدا شود و این باعث می شود برنامه های پرز برای انتقالات تابستانی مختل شود چرا که مجبور خواهد شد تا پایان یورو 2021 یعنی 11 جولای صبر کند تا انتخابات برگزار شود و سپس برای جذب بازیکنان مدنظرش اقدام کند.

 

 

 

 

هر تاخیری ممکن است روی قیمت نهایی بازیکنان فوق تاثیر بگذارد و رئال مجبور به پرداخت پول بیشتری شود. ضمن اینکه تعلل ممکن است باعث شود امباپه قراردادش با پی اس جی را نیز تمدید کند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.