کد خبر: 1741280/13 زمان: 23:20   1399/12/13 بازدید: 9,927

آقایی: بهتر بودیم و شانس برد داشتیم

مهاجم آلومینیوم معتقد است نمایش بهتری از نساجی ارائه کردند و می‌توانستند برنده بازی باشند.

به گزارش "ورزش سه"، میثم آقایی درباره تساوی آلومینیوم مقابل نساجی اظهار کرد: بازی سختی در زمین حریف داشتیم چراکه نساجی برای بقا تلاش می‌کند و به همین دلیل آنها انگیزه داشتند تا برابر ما نتیجه بگیرند. از طرف دیگر بازی در چمن مصنوعی برای ما سخت بود ولی خدا را شکر شرایط طوری رقم خورد که بازی در دست ما بود.

 

او ادامه داد: فقط روی یک غفلت مقابل نساجی گل خوردیم، وگرنه موقعیت جدی دیگری به آنها ندادیم. خیلی خوب به بازی برگشتیم و توانستیم در نیمه دوم تیم برتر زمین باشیم؛ به نظرم حتی شانس برد هم داشتیم که دروازه‌بان آنها عملکرد خوبی داشت.

 

مهاجم آلومینیوم در خصوص تاثیر جدایی رسول خطیبی از این تیم ابراز کرد: ما در هفته گذشته واقعا روزهای سختی پشت سر گذاشتیم و غافلگیر شدیم. با این وجود، امیدوار هستم آقا رسول در تراکتور موفق باشند. ایشان در آلومینیوم زحمت کشیدند و توانستند به حسرت ۱۸ ساله اراکی‌ها پایان دهند و در لیگ برتر هم خوب کار کنند.

 

آقایی درباره آخرین وضعیت کادر فنی آلومینیوم ابراز کرد: امیدوار هستم هرچه زودتر شرایط ما مشخص شود تا با قدرت کارمان را دنبال کنیم. اگر قرار است با کادر فنی فعلی ادامه دهیم، به ما بگویند و اگر قرار است سرمربی جدید بیاید، تا دیر نشده تعیین تکلیف کنند تا وضعیت مشخصی داشته باشیم و بازیکنان دچار سردرگمی نشوند. مشخص کردن سرمربی باعث می‌شود تا آلومینیوم از روند رو به رشد خود خارج نشود و به این نتایج ادامه دهد. البته ناگفته نماند که مربیان فعلی ما واقعا زحمت می‌کشند و در شرایط سخت کارشان را انجام می‌دهند. ضمن اینکه جواب مثبتی به اعتماد باشگاه دادند و در ۱۰ روز اخیر تلاش زیادی کردند.

 

او یادآور شد: بچه‌های تیم از نظر روحی روانی در شرایط عالی هستند و همه چیز خوب است. از اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه تشکر می‌کنم که پشتیبانی خوبی از تیم داشتند و پرداختی‌هایشان به بازیکنان منظم بود تا همه با آرامش خاطر کار کنند. امیدوارم این روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد.

 

مهاجم آلومینیوم خطاب به هواداران‌شان گفت: تماشاگران ما نشان دادند که در سخت‌ترین شرایط پشت تیم بودند و هستند. در هفته اخیر هم به تمرین آمدند و به بچه‌ها روحیه دادند که حضورشان قوت قلبی برای ما بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.