کد خبر: 1741380/29 زمان: 15:33   1399/12/14 بازدید: 38,017

مارتین برایثویت:

من نه؛ تراشتگن بارسلونا را نجات داد

ستاره دانمارکی بارسلونا شب گذشته گل تعیین کننده ای زد و بارسا را به فینال کوپا دل ری رساند ولی معتقد است مهار پنالتی دقیقه 73 تراشتگن، اهمیت بیشتری داشت.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا یک شب خاطره انگیز دیگر را در نوکمپ به ثبت رساند. آبی اناری ها که بازی رفت نیمه نهایی کوپا دل ری را با دو گل در زمین سویا باخته بودند، شب گذشته توانستند با سه گل پیروز شوند و به فینال راه یابند.

در این بازی عثمان دمبله و جرارد پیکه دو گل زدند تا کار به وقت اضافه بکشد. سپس این مارتین برایثویت بود که با ضربه سر توانست گل سوم را بزند و بارسا را راهی بازی نهایی کند.

 

 

 

 

ستاره دانمارکی در پایان بازی گفت:« بله؛ گل مهمی بود ولی مهم تر، مهار پنالتی تراشتگن در جریان بازی بود. اگر تراشتگن پنالتی را نمی گرفت، احتمالا حذف می شدیم. او باعث شد تا ما همچنان شانس بازگشت را داشته باشیم. تراشتگن همیشه برای ما یک بازیکن تعیین کننده است و در زمانی که نیاز بوده، برای تیم حیاتی کار کرده و ناجی ما شده است.»

 

 

 

 

برایثویت ادامه داد:« هر گلی که برای بارسا زده ام برایم مهم بوده و نه فقط این گل. امشب تا پایان جنگیدیم و شایسته رسیدن به فینال بودیم.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.