کد خبر: 1741383/29 زمان: 16:14   1399/12/14 بازدید: 16,064

بازهم مصدومیت رباط

پیکه بازی برگشت با پی اس جی را از دست داد؟

پزشکان بارسا خبر بد در مورد مصدومیت شب گذشته جرارد پیکه برابر سویا را تایید کردند.

به گزارش "ورزش سه"، جرارد پیکه دو هفته پیش و پس از تقریبا سه ماه دوری از میادین توانست برابر پی اس جی در ترکیب ثابت بارسا قرار بگیرد. او در بازی 1 آذر برابر اتلتیکو مادرید به شدت از ناحیه رباط زانو مصدوم شد و مدت ها نتوانست برای بارسا بازی کند.

 

 

 

 

دو هفته پس از بازگشت، پیکه یک بار دیگر اسیر مصدومیت شده است. او شب گذشته در بازی با سویا در نیمه نهایی کوپا دل ری مصدوم شد. معاینات پزشکی اولیه نشان می داد مصدومیت او چیز خاصی نیست ولی امروز صبح تست های دقیق تر نشان از پیچ خوردگی رباط جانبی زانوی او دادند تا به این ترتیب او مدتی دیگر را به دور از میادین بماند. پیکه شب گذشته دقیقه 94 توانسته بود گلی حیاتی برای بارسا بزند.

 

 

 

 

تیم پزشکی بارسا مدت زمان دقیقی برای دوری او اعلام نکرده ولی بعید است به بازی چهارشنبه بعد برابر پی اس جی در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برسد که قطعا خبر بدی برای آبی اناری ها خواهد بود. بارسا بازی رفت را 1-4 باخته و برای صعود نیاز به معجزه دارد. بازگشت پیکه توانسته بود استحکام خوبی به خط دفاعی بارسا ببخشد. در حال حاضر رونالد آرائوخو مدافع اروگوئه ای بارسا هم شرایط مساعدی ندارد.

 

همچنین عثمان دمبله نیز شب گذشته مصدوم شد و نتوانست بازی را به اتمام برساند. وضعیت دقیق او فردا مشخص خواهد شد؛ هرچند که به نظر نمی رسد چندان جدی باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.