کد خبر: 1741392/29 زمان: 16:31   1399/12/14 بازدید: 17,336

تونی فریکسا:

واضح است که داوران به رئال بیشتر لطف می کنند

نامزد ریاست باشگاه بارسلونا همچنان روی عقیده خود مبنی بر حمایت داوران اسپانیایی از رئال پافشاری می کند.

به گزارش "ورزش سه"، تونی فریکسا یکی از سه نامزد نهایی انتخابات ریاست بارسلوناست. 3  روز دیگر انتخابات به انجام می رسد و باید دید از بین خوان لاپورتا، تونی فریکسا و ویکتور فونت، کدام یک برنده نهایی خواهد بود.

فریکسا که در نظرسنجی ها از دو رقیب دیگر خود عقب است، همچنان امیدوار به نظر می رسد. او اغلب به موضع گیری های منفی اش بر علیه رئال در شبکه های اجتماعی شهره است.

 

 

 

 

فریکسا اخیرا در مصاحب خود و در مورد رئال گفت:« تنها حسادت من به رئال در لطف های داوری ای است که همیشه نصیب این تیم می شود و بارسا از آن بی بهره است.»

 

 

 

 

فریکسا هفته پیش در ایستگاه های اتوبوس و متروی بارسلون نیز پوسترهایی چسبانده بود یا این نوشته:« اجازه نخواهم داد وارنتینو(فلورنتینو پرز رئیس رئال) لالیگا را کنترل کند.»

 

فریکسا در مصاحبه با رادیو مارکا و در مورد حملاتش علیه رئال گفت:« باید نظر هواداران را بازتاب داد و اینجا در بارسلونا اکثرا معتقدند که داوران به رئال به خصوص در سال های اخیر بیشتر لطف کرده اند و این واضح است. بارسا از این ناحیه بیشتر ضربه خورده است. برای رئال و پرز همیشه احترام قائل بوده ام ولی معتقدم چیزی که باور دارید را باید بگویید.»

 

 

 

 

ماندنی شدن مسی:« خوان لاپورتا می گوید فقط او قادر به حفظ مسی است ولی معتقدم این ادعا از سر ناآگاهی است. اگر رئیس شوم، با مسی می نشینیم و صحبت می کنیم و هر کاری خواهیم کرد تا داستان شیرین مسی و بارسا برای سال های بیشتری ادامه داشته باشد.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.