کد خبر: 1741566/13 زمان: 17:02   1399/12/15 بازدید: 7,824

عبداللهی: تراکتور نیاز به تلاش و فداکاری بیشتر دارد

مربی تراکتور امیدوار است فردا نمایش خوبی مقابل نساجی داشته باشند.

به گزارش "ورزش سه"، حمیدرضا عبداللهی در نشست خبری قبل از دیدار با نساجی اظهار کرد: پیش از هر چیز از هواداران و باشگاه تراکتور بابت انتخاب و اعتماد به کادر فنی که در راس آن آقای خطیبی هستند، تشکر می‌کنم. امیدوارم این اعتماد تداوم داشته باشد و ثبات به روح تراکتور بزرگ تزریق شود.

 

او ادامه داد: فکر می‌کنم پس از سال‌ها نیمکت تراکتور به یک مربی بومی سپرده شده و همه می‌دانند که رسول خطیبی چه تعصبی به تراکتور و تبریز دارد؛ امیدوار هستم آقای خطیبی که فرزند آذربایجان است، با پشتوانه باشگاه و مردم آذربایجان به موفقیت برسد.

 

مربی تراکتور اضافه کرد: قبلا هم گفتم به دنبال شعار دادن نیستیم و با کار و تلاش بی‌نهایت می‌خواهیم شایستگی‌هایمان را به اثبات برسانیم. بازیکنان تراکتور در همین مدت به خودباوری لازم رسیده‌اند و آقای خطیبی و کادر فنی به این بازیکنان ایمان کامل دارند.

 

عبداللهی یادآور شد: اگر بازیکنان تیم بزرگ تراکتور فقط فداکاری و تلاش را به کارشان اضافه کنند، با قاطعیت می‌گویم که بهترین بازیکنان ایران در تراکتور هستند و فقط حلقه گمشده این تیم، می‌تواند تلاش، تلاش و تلاش باشد.

 

او تاکید کرد: همه باید با تمام وجود برای این تیم بازی کنند چراکه موفقیت فقط با کار و تلاش به دست می‌آید. امیدوارم با زمان کمی که بین بازی‌ها وجود دارد، نقاط ضعف را پوشش دهیم و فردا هم با تمام وجود برای برد تلاش می‌کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.