کد خبر: 1741628/50 زمان: 20:49   1399/12/15 بازدید: 10,386

آخرین وضعیت مصدومان یووه؛

پیرلو: دلیخت تمرین نکرد، موراتا بهتر است

آندره آ پیرلو، سرمربی یوونتوس، در آستانه دیدار این تیم با لاتزیو راجع به وضعیت مصدومان پرشمار بیانکونری صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس فردا به مصاف لاتزیو خواهد رفت و آندره آ پیرلو در آستانه این بازی راجع به بازیکنان مصدوم خود صحبت کرده است. بیانکونری در هفته های اخیر بسیاری از مهره های کلیدی خود را به دلیل مصدومیت از دست داد و هنوز هم تعداد یاز این بازیکنان از مصدومیت رهایی نیافته اند.

 

پیرلو گفت: "امروز صبح بعضی از بازیکنان مصدوم ما کمی به همراه تیم تمرین کردند، ما هنوز یک روز دیگر فرصت داریم و ممکن است بازیکنی برای بازی آماده شود. متاسفانه بنتانکور غایب خواهد بود و ما مجبوریم که دست به ابتکار بزنیم تا بهترین ترکیب ممکن را برابر لاتزیو به زمین بفرستیم.

 

 

دلیخت هنوز تمرین نکرده و فردا خواهیم دید که او در چه حالی است. لئونادرو بونوچی در بخشی از تمرین با ما شرکت کرد و کمی بهتر است اما 16 روز است که از میادین دور بوده.

موراتا بهتر است، هر روز تلاش می کند تا آمادگی اش را بهبود ببخشد. رمزی خوب است و می تواند برابر لاتزیو بازی کند. فردا او می تواند کمک دست ما باشد. او خوب است و ما شاید به کمکش نیاز داشته باشیم."

 

 

یوونتوس با یک بازی کمتر، 10 امتیاز با اینتر صدرنشین فاصله دارد و در صورت پیروزی در بازی فردا شب می تواند به فاصله هفت امتیازی نراتزوری برسد و همچنان امید به لغزش شاگردان کونته و پیدا کردن شانس قهرمانی داشته باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.