کد خبر: 1741758/29 زمان: 15:20   1399/12/16 بازدید: 6,555

برای برد به میدان می رویم

زیدان: در دربی ببازیم هم می توانیم قهرمان شویم

زین الدین زیدان معتقد است حتی امتیاز از دست دادن در دربی مادرید هم دلیلی برای ناامید شدن از قهرمانی لالیگا نیست.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در یک بازی حساس و کلیدی فردا در وندامتروپولیتانو میهمان اتلتیکو است. رئال 5 امتیاز با اتلتیکوی صدرنشین اختلاف دارد و اگر ببازد، شرایطش برای کسب قهرمانی لالیگا بسیار دشوار خواهد شد.

 

 

 

 

زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری این بازی گفت:« دربی یک فینال است همانطور که هر بازی ما مثل یک فینال است. ما همشه باید پیروز شویم ولی فردا اگر ببازیم یا مساوی کنیم هم شانس قهرمانی خواهیم داشت. هر اتفاقی رخ بدهد، ما همچنان زنده و امیدوار ادامه می دهیم. روی ارائه یک بازی خوب تمرکز کرده ایم.»

 

کورتوا مقابل اوبلاک:« ارزش و اهمیت کورتوا را به خوبی می دانیم. در دنیا گلرهای خوب زیادی داریم و اینکه چه کسی بهترین است، معتقدم یک نظر شخصی محسوب می شود. کورتوا برای ما تعیین کننده بوده و نسبت به سال اول حضورش بسیار بهتر شده است. از داشتن او خوشحالیم.»

 

 

 

 

وضعیت کریم بنزما:« کریم برای ما بازیکن خاصی است. برای هر دوستدار فوتبالی تماشای بازی های کریم لذتبخش است. من هم به عنوان مربی خوشحالم که او را در اختیار دارم. بیش از 10 سال است که برای رئال بازی می کند و بسیار بسیار پیشرفت کرده است. کریم برای رئال یک بازیکن حیاتی است.

او فردا با ما خواهد بود و یک مهره کلیدی در سیستم ماست. نه تنها کریم که هر بازیکنی اگر مصدوم باشد، روی او ریسک نمی کنم. اگر تا فردا مشکلی نداشته باشد، بازی خواهد کرد. بازیکنانی در فهرست قرار می گیرند که 100 درصد آماده باشند.»

 

وینیسیوس و آسنسیو:« واضح است که ما باید در بازی های خود گل های بیشتری به ثمر برسانیم ولی این هم مهم است که شانس گلزنی زیادی خلق کنیم. سپس هر کسی موقعیت های خود را خواهد داشت. هر مهاجمی دوست دارد برای تیمش گل بزند و وینیسیوس و آسنسیو هم از این قاعده مستثنی نیستند. به یاد دارم خودم زمانی که بازی می کردم، گل های زیادی نمی زدم در حالی که توانایی این کار را داشتم. دوست دارم تیمم بیش از اینها گل بزند.»

 

 

 

 

وضعیت دفاع:« معتقدم از لحاظ دفاعی بهتر شده ایم. در کارهای دفاعی همه باید مشارکت کنند و از این حیث پیشرفت کرده ایم. باید به همین روند ادامه داد. اگر خوب دفاع کنید، سپس شانس های گلزنی پیدا خواهید کرد و می توانید پیروز مسابقه شوید.»

 

مثلث مودریچ، کروس و کاسیمیرو:« هر سه در رئال تاریخ سازی کرده اند مثل خیلی از بازیکنان دیگر. کافی است به مسیری که این سه بازیکن طی کرده اند و موفقیت های شان نگاه کنید تا بیشتر متوجه ارزش و اعتبارشان بشوید.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.