کد خبر: 1741968/13 زمان: 10:00   1399/12/17 بازدید: 10,718

رحمتی ناجی ناکام نساجی (عکس)

زننده تک گل نساجی مقابل تراکتور، می توانست در ثانیه های پایانی گل تساوی بخش را برای تیمش به ثمر برساند اما بخت با او یار نبود.

به گزارش "ورزش سه"، نساجی در هفته هفدهم لیگ برتر مقابل تراکتور در تبریز به میدان رفت. این تیم علی رغم اینکه گل اول را در دقیقه 12 وارد دروازه میزبان کرد اما در نهایت با نتیجه دو بر یک بازنده بازی شد.

 

محمود قائدرحمتی در دومین حضور ثابت خود در ترکیب نساجی پس از رهایی از بند مصدومیت، چهره شاخص تیمش بود و اگر بخت با او یار بود می توانست با دبل در دقایق پایانی، به چهره شماره یک بازی تبدیل شود.

 

ارسال اکبر صادقی از روی نقطه کرنر را دهقانی در تیر یک با ضربه سر به تیر دو ارسال کرد و محمود قائدرحمتی با حضوری به موقع در این منطقه، با ضربه سر دروازه اخباری را باز کرد. پس از دو گل تراکتور، نساجی تلاش های زیادی برای زدن گل تساوی انجام داد که آخرین تلاش این تیم با بدشانسی از دست رفت.

 

 

در ششمین دقیقه از وقت های تلف شده نیمه دوم، ارسال زارعی از سمت راست را قائد رحمتی در دهانه دروازه می رفت به گل دوم تیمش تبدیل کند که تیکدری با حضوری به موقع توپ را بلوکه و راهی کرنر کرد؛ به این ترتیب هافبک نساجی در روزی که یک گل زد و در طول بازی نیز عملکرد خوبی داشت، نتوانست در نقش ناجی نهایی، یک تساوی خارج از خانه را برای تیمش به ارمغان بیاورد.

 

گفتنی است که محمود قائدرحمتی در یازده بازی ابتدایی نساجی حضور ثابتی داشت. او بعد از مصدومیت و دوری یک ماهه از میادین که همراه با از دست دادن چهار بازی بود، از بازی هفته گذشته مقابل آلومینیوم اراک به ترکیب قائمشهری ها بازگشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.