کد خبر: 1742111/58 زمان: 19:03   1399/12/17 بازدید: 17,212

حسینی جور پاکدل را می کشد؛

تداوم درخشش حسینی در روز فاجعه (عکس)

هافبک آلومینیوم در روزی که تیمش متحمل شکستی تلخ شد نیز روند مثبت خود را حفظ کرد و چهارمین گل خود در سه هفته اخیر را به ثمر رساند.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی حسینی، هافبک تیم آلومینیوم اراک طی هفته های اخیر نمایش قابل توجهی داشته است. او در سه بازی اخیر موفق به زدن چهار شده است. او روز گذشته نیز با وجود نمایش ضعیف آلومینیوم و شکست تلخی که تیمش داشت، روند مثبت خود را حفظ کرده و بار دیگر گلزنی کرد.

 

 

حسینی در بازی هفته پایانی دور رفت دو گل برای پیروزی آلومینیوم مقابل نفت در مسجد سلیمان به ثمر رساند و در اولین بازی دور برگشت نیز گل تساوی تیمش را در بازی خارج از خانه مقابل نساجی وارد دروازه حریف کرد. این بازیکن 27 ساله روز گذشته در شرایطی که آلومینیوم شش گل از سپاهان دریافت کرد، زننده تک تیمش در دقیقه 45 بود.

 

مهدی حسینی با گلزنی در بازی با سپاهان شمار گل های خود را به عدد 5 رساند تا با حامد پاکدل که تا این جای فصل بهترین گلزن آلومینیوم بوده، یک گل فاصله داشته باشد. این روند خوب از حسینی باعث شده تا در روزهایی که حامد پاکدل در گلزنی موفق عمل نمی کند و پنج بازی است که گل نزده، آلومینیوم یک بازیکن دیگر داشته باشد که برایش گلزنی می کند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.