کد خبر: 1742115/42 زمان: 19:25   1399/12/17 بازدید: 3,356

ورونا 0 - 2 میلان؛ به امید لغزش همشهری

میلان موفق شد در خانه ورونا با دو گل به برتری دست یابد.

به گزارش "ورزش سه"، میلان که در سال 2021 نتایج پرفراز و نشیبی گرفت و فاصله قابل توجهی با اینتر صدرنشین پیدا کرد، اما موفق شد در خانه ورونا با دو گل به برتری رسیده و شانس های خود برای فتح اسکودتو را همچنان حفظ کند.

 

میلان بازی را بهتر آغاز کرد و خیلی زود و روی ارسال داویده کالابریا و ضربه سر رافائل لئائو فرصت داشت به گل اول دست یابد، اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

 

 

اما در دقیقه 27 میلان به گل اول این مسابقه دست یافت. روسونری در منطقه ای مناسب صاحب یک فرصت ایستگاهی شد و راده کونیچ با ضربه ای تماشایی دروازه ورونا را باز کرد تا میلان با یک گل از حریف پیش افتد.

 

در دقیقه 33 میلان فرصت داشت به گل دوم این مسابقه نیز دست یابد، اما این بار هم ضربه سر رافائل لئائو دقیق نبود و راهی به دروازه ورونا پبدا نکرد. در دقایق باقیمانده نیمه اول دو تیم قادر به خلق موقعیت های چندانی نبودند و در نهایت نیمه ای که فرصت های زیادی هم نداشت، با برتری 0-1 میلان به اتمام رسید.

 

میلان نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در دقیقه 50 به گل دوم نیز دست یافت. پاس سائلسمیکرز به دیگو دالوت رسید و او با حرکت به داخل محوطه و ضربه ای دقیق موفق شد برتری تیمش را دو برابر کند.

 

در ادامه جریان بازی آرام دنبال شد و روسونری به اداره توپ و میدان می پرداخت. در دقیقه 76 ورونا صاحب بهترین فرصت برای زدن گل اول و کاهش اختلاف شد، اما ضربه سر چچیرنی با اختلاف کمی به بیرون رفت و راهی به دروازه میلان نیافت.

 

در دقیقه 88 و روی حرکت رافائل لئائو از سمت چپ باز هم این کرونیچ بود که صاحب موقعیت شد، اما این بار سیلوستری ضربه او را مهار کرد تا در نهایت میلان با همان دو گل ورونا را مغلوب کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.