کد خبر: 1742135/41 زمان: 19:50   1399/12/17 بازدید: 16,146

پاس گل ششم را خودم دادم؛

حسینی: آرامش تیم به هواداران منتقل شده است

هافبک تیم فوتبال سپاهان می گوید در جام حذفی مقابل مس رفسنجان بازیکنان تیم باید کمترین اشتباهات را داشته باشند.

محمدرضا حسینی هافبک مهاجم تیم فوتبال سپاهان، امروز و در حاشیه تمرینات طلایی پوشان در مجموعه باغ فردوس حرف هایش را در گفتگو با خبرنگار "ورزش سه" و پیروزی درخشانی که روز گذشته ثبت شد، اینطور آغاز کرد و گفت: خدا را شکر توانستیم یک پیروزی خارج از خانه خیلی خوب کسب کنیم. با همت و تلاش بچه ها  و همه عوامل. خیلی برد خوبی بود و مبارک همه هوادارانمان باشد. امیدوارم ادامه دار باشد و تا آخر فصل همینطور بازی به بازی پیش برویم و سه امتیازها را جمع کنیم.


حسینی سپس در واکنش به دیدار برابر مس رفسنجان در جام حذفی بیان کرد: خب در جام حذفی شما می توانید با 5 پیروزی یک جام بیاورید. هر بازی حکم یک فینال را دارد و باید با کمترین اشتباه در این مسابقات ظاهر شویم. ان شاالله گام اول را در جام حذفی محکم برداریم و مسیر خوبمان را ادامه بدهیم.


وینگر راست تیم فوتبال سپاهان که در بازی برابر آلومینیوم به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و موفق شد 2 پاس گل پس از ورودش به زمین بدهد، در مورد اینکه در تصاویر تلویزیونی خیلی پاس گل او روی گل ششم تیمش به چشم نیامد، توضیح داد: خدا را شکر کرنری که مهدی ارسال کرد، با پشت پا به دانیال دادم و توانستم سهم کوچکی در این برد خوب داشته باشم.


این بازیکن خوش اخلاق حرف های پایانی اش را به هواداران اختصاص داد و اضافه کرد: مبارکشان باشد. همینکه خوشحالند خیلی خوب است. چند سال سخت را پشت سر گذاشتند. الان تیم آرامش دارد و این آرامش به هواداران هم منتقل می شود. همینکه خوشحالند و از بازی و نتایج لذت می برند، باعث خوشحالی ماست. امیدوارم همیشه خوشحال باشند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.