کد خبر: 1742158/13 زمان: 20:54   1399/12/17 بازدید: 8,601

پرداخت ۱۰ درصد قراردادهای بازیکنان شهرخودرو

سرپرست مدیرعاملی باشگاه شهرخودرو از پرداخت ۱۰ درصدی قرارداد بازیکنان این تیم خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، جواد وطنخواه در این باره اظهار کرد: با تلاش‌های صورت گرفته از سوی مسؤولین استانی و شهری مشهد بخش دیگری از قراردادهای بازیکنان تیم شهرخودرو پرداخت شد.

 

او ادامه داد: طی مدت اخیر با توجه به مشکلات به وجود آمده در باشگاه شهرخودرو بخشی از قراردادهای بازیکنان که باید پرداخت می شد، باقی مانده بود که امروز ۱۰ درصد دیگر از این قراردادها به حساب بازیکنان  واریز شد.

 

وطنخواه ادامه داد: به دنبال مشکلات پیش آمده و طی جلساتی که برگزار شد و با پیگیری‌های معتمدیان استاندار خراسان رضوی، تمام مسؤولان استانی پای کار آمدند تا این تیم به مشکل بیشتری برنخورد. خوشبختانه با درایت فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان و اصولی رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی و همچنین حمایت های راهگشای دادستانی، بخشی از قراردادهای بازیکنان تیم به حساب‌شان واریز شد و ان‌شالله تا چند روز آینده  ۱۰ درصد دیگر از قراردادها را نیز پرداخت می کنیم و تلاشمان این است تا پیش از پایان سال جاری مبلغ دریافتی اعضای تیم را به ۵۰ درصد برسانیم.

 

سرپرست مدیرعاملی باشگاه شهرخودرو تصریح کرد: تا اینجای مسابقات حمایت های خوبی را شاهد بودیم و از همین حالا نیز بلیت های سفر به اصفهان برای جام حذفی و سفر به آبادان را هم خریداری کردیم تا نگرانی بابت این موضوعات نیز نداشته باشیم. در این مدت اخیر مطالبه مردم مشهد و استان در حوزه ورزش و علاقه مندان به فوتبال به آرامش رسیدن تیم شهرخودرو خروج از بحران بوده است و خدا را شاکر هستیم که با حمایت صورت گرفته به آرامش نسبی رسیدیم.

 

او ادامه داد: در چند روز آینده با تلاش هایی که در حال انجام است خبرهای خوبی را به هواداران و مردم خراسان درباره شرایط تیم شهرخودرو خواهیم داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.