کد خبر: 1742172/52 زمان: 21:54   1399/12/17 بازدید: 21,223

سیتی ۰-۲ یونایتد؛ سولسشر ترمز سیتیزن ها را کشید

منچستریونایتد با ارائه یک نمایش حساب شده با دو گل از سد منچسترسیتی عبور کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در مهم ترین بازی هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس منچسترسیتی صدرنشین در ورزشگاه اتحاد میزبان منچستر‌یونایتد رده دومی بود که در انتها این بازی با نتیجه 2-0 به سود شیاطین سرخ خاتمه یافت.

 

این منچستر یونایتد بود که کار را طوفانی آغاز کرد و در همان لحظات ابتدایی بازی به گل اول دست یافت. خطای گابریل ژسوس روی آنتونی مارسیال باعث شد داور نقطه پنالتی را نشان دهد. مطابق انتظار برونو‌ فرناندز پشت توپ ایستاد و دروازه سیتی را باز کرد تا نتیجه 1-0 شود.

 

 

 

 

بعد از گذشت دقایق ابتدایی که منچستریونایتد توپ و میدان را در اختیار داشت رفته رفته سیتی بر بازی مسلط شد و در دقیقه 23 یک موقعیت بسیار خوب گلزنی را هم توسط رحیم استرلینگ از دست داد.

 

در دقیقه 24 الکساندر زینچنکو می توانست کار را به تساوی بکشاند اما ضربه بسیار خوب او با واکنش بهتر دین هندرسون همراه شد تا بازی با همان یک گل به سود یونایتد ادامه پیدا کند.

 

 

 

 

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد منچسترسیتی می‌توانست با نتیجه تساوی به رختکن برود اما ضربه ریاض محرز در دهانه دروازه به گابریل ژسوس تا این اتفاق رخ ندهد.

 

منچسترسیتی می‌توانست در همان لحظات ابتدایی نیمه دوم کار را به تساوی بکشاند اما ضربه رودری با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد.

 

در دقیقه 50 و برخلاف جریان بازی منچستریونایتد گل دوم را هم وارد دروازه سیتی کرد. لوک شاو روی پاس مارکوس راشفورد توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد تا نتیجه 2-0 شود.

 

 

 

 

در دقیقه 69 منچستریونایتد تا آستانه به ثمر رساندن گل سوم هم پیش رفت اما آنتونی مارسیال در مصافی تک به تک با دروازه منچستر سیتی مغلوب ادرسون شد تا بازی با همان دو گل به سود شیاطین سرخ دنبال شود.

 

در ادامه منچسترسیتی چند موقعیت روی دروازه یونایتد ایجاد کرد اما در باز کردن قفل دروازه حریف ناکام بود تا بازی با همان دو گل به سود شیاطین سرخ خاتمه پیدا کند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.