کد خبر : 1743182 | 22 اسفند 1399 ساعت 18:18 | 13.2K بازدید | 0 دیدگاه

وین بریج؛

مورینیو گاهی شبیه بچه‌های لوس است

وین بریج، بازیکن سابق چلسی، که از سال 2003 تا 2009 برای آبی ها بازی می کرد، یادی کرده است از دوران خوش ژوزه مورینیو در چلسی.

مورینیو گاهی شبیه بچه‌های لوس است

به گزارش "ورزش سه"، ژوزه مورینیو، سرمربی فعلی تاتنهام، را به عنوان یک رهبر سختگیر می شناسند که هیچ صبر و حوصله ای در برابر بی نظمی ندارد. اما این سرمربی پرتغالی یک روی آرام تر نیز دارد که گاهی در بعضی تیم ها از خود نشان می دهد. مورینیو در چلسی سرمربی به کل متفاوت با الان بود.

 

 

وین بریج که در چلسی زیر نظر مورینیو بازی کرده است، فاش ساخته که او یک بار برای بازیکنانش مهمانی عظیمی در تور پیش فصل چلسی در آمریکا ترتیب داده است.

بریج گفت: "زمان هایی بود که اردوی پیش فصل خود درا در آمریکا برگزار می کردیم و او هم برای ما یک مهمانی گرفت. و وقتی می گویم مهمانی منظورم این است که مثلا اسنوپ داگ آنجا بود، هر کسی که می شناختیم به آن مهمانی آمده بود.

اما می بینی که او با بعضی بازیکنان چه رفتاری دارد و فکر می کنی که گاهی واقعا زیادی بداخلاق و سختگیر است."

 

 

بریج ضمن ستایش توانایی ها و کیفیت مورینیو به عنوان یک سرمربی، احساس می کند که خلق و خوی او همیشه در بهترین حالت نیست.

بریج افزود: "او یک سرمربی بزرگ است اما اوقات سختی را در منچستریونایتد و تاتنهام گذراند. گاهی او شکل بچه لوسی به نظر می رسد که عروسک هایش را از کالسکه به بیرون پرتاب می کند. فکر می کنم که او بعضی اوقات با شرایط خوب کنار نمی آید اما تماشای مورینیو بامزه است و من دوست دارم که کارهای او را ببینم."

دیدگاهها