کد خبر : 1743188 | 22 اسفند 1399 ساعت 17:59 | 8.7K بازدید | 0 دیدگاه

حذف استقلال ملاثانی به دست بوشهری ها

تیم فوتبال شاهین بندرعامری موفق شد در دیدار کم اتفاقی که 120 دقیقه هم به طول کشید، در ضربات پنالتی از سد استقلال ملاثانی بگذرد.

حذف استقلال ملاثانی به دست بوشهری ها

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، تیم های استقلال ملاثانی و شاهین بندرعامری در استادیوم پیر و خاطره انگیز تختی اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این تیم شهرداری بندرعامری بود که در ضربات پنالتی موفق به شکست استقلال ملاثانی شد.


استقلال ملاثانی که در لیگ دسته اول و در هفته های ابتدایی نتایج خوبی را کسب کرده بود، در ادامه دچار افت شد و در هفت هفته گذشته دسته نخست رنگ پیروزی را ندیده است و در سوی مقابل شاهین بندرعامری که در دسته دوم حضور دارد، در رده سوم قرار گرفته و یکی از مدعیان صعود به لیگ دسته اول است.
در این بازی که تقریبا می توان گفت صحنه خاصی روی دروازه های دو تیم شکل نگرفت، در میانه های میدان دنبال می شد و شاید تنها نکته مهم بازی در نیمه نخست، موقعیت فوق العاده ای بود که استقلال ملاثانی در همان دقیقه چهارم از دست داد.


یک ارسال خوب از میانه میدان به درون محوطه جریمه، یک فرصت را در اختیار سجاد بازگیر قرار داد و این بازیکن با یک ضربه سر، حمید جرفی را با سنگریان شاهین بندرعامری تک به تک کرد که این بازیکن در میان ناباوری همگان توپ را در دهانه دروازه به بیرون زد.


البته این دیدار در نیمه نخست شاهد یک صحنه جنجالی نیز بود. حرکت تکنیکی سجاد بازگیر و سرنگونی او درون محوطه جریمه که با اعتراض شدید بازیکنان و نیمکت استقلال ملاثانی همراه شد. آنها اعتقاد داشتند که داور باید یک خطای پنالتی به سود آنها اعلام می کرد ولی چنین نشد.


در نهایت این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید و دو تیم در پایان وقت های اضافه نیز کاری از پیش نبردند تا ضربات پنالتی تیم برنده را مشخص کند. در ضربات پنالتی نیز استقلال ملاثانی دو ضربه پنالتی را از دست داد و شهرداری بندرعامری نیز یک ضربه خود را به گل تبدیل نکرد تا در نهایت این بندرعامری ها باشند که با نتیجه 4 بر 3 از سد استقلال گذشته و راهی مرحله یک هشتم نهایی شوند.

دیدگاهها