کد خبر: 1743194/34 زمان: 18:39   1399/12/22 بازدید: 12,476

شاهین عامری؛ تنها تیم لیگ دویی یک هشتم 

شاهین بندر عامری تنها تیم دسته دومی است که به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرده است. 

به گزارش "ورزش سه"، شاهین بندر عامری که در فصل جاری به لیگ 2 صعود کرده امروز در خانه تیم دسته اولی استقلال ملاثانی این تیم را متوقف کرد و در ضربات پنالتی موفق شد این تیم را شکست دهد و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کند. شاهین بندر عامری در لیگ 2 و در گروه ب بعد از نفت امیدیه 25 امتیازی و مس شهر بابک 23 امتیازی با 18 امتیاز تیم سوم بحساب می آید و شانس زیادی برای صعود به لیگ یک دارد. 

 

عامری یا بندر عامری عامری، روستایی است از توابع بخش دلوار در شهرستان تنگستان استان بوشهر؛ صعود این تیم به لیگ 2 که جز تیم های شخصی فوتبال به کشور به حساب می آید شور و شعف خاصی بین مردم روستا ایجاد کرده و حالا آنها بی صبرانه منتظر صعود تیم به لیگ یک هستند و صعود امروز تیم به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی هم آنها را خوشحال کرده است. مردم این روستا حالا مشتاق هستند تیم در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با یک تیم لیگ برتری و در بندر عامری بازی کند. حریف بعدی شاهین با قرعه کشی مشخص می شود. 

 

شاهین بندر عامری بعداز صعود به لیگ 2 برای موفقیت در این بازی ها و صعود به لیگ برتر هدایت تیم را به رضا نظرزاده محول کرد؛ بازیکن سال های نه چندان دور فوتبال بوشهر که در تیم های شاخص فوتبال کشور بازی کرده و البته در مربیگری جوان و ابتدای راه است. البته شاهین بندر عامری با نتایجی که در اولین فصل حضور در لیگ 2 و در گروه ب گرفته نشان داده می تواند یکی از مدعیان صعود به لیگ باشد. هر چند در لیگ 2 تنها تیم های قهرمان مستقیم به لیگ یک صعود می کنند اما حضور در مرحله پلی آف و موفقیت در این بازیها هم می تواند به منزله صعود به لیگ یک باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.