کد خبر: 1743776/50 زمان: 11:51   1399/12/25 بازدید: 7,654

احتمال بازگشت 5 بازیکن؛

امید بزرگ یونایتد؛ بازگشت پوگبا برابر میلان

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، انتظار دارد تا در آستانه بازی برگشت برابر میلان در دور یک هشتم نهایی لیگ اروپا، با بازگشت مصدومان این تیم، شیاطین سرخ جان دوباره ای بگیرند.

به گزارش "ورزش سه"، اوله گنار سولسشر امیدوار است تا پنج بازیکن مصدوم خود را پس از رهایی از مصدومیت در دیدار پنجشنبه شب شیاطین سرخ برابر میلان در سن سیرو در اختیار داشته باشد.

پل پوگبا، ستاره فرانسوی یونایتد، که از تساوی 3-3 برابر اورتون در ماه فوریه تاکنون برای این تیم به میدان نرفته است یکی از بازیکنان کلیدی سولسشر است که در آستانه بازی های مهم منچستریونایتد در روزهای آینده قرار است به ترکیب این تیم بازگردد.

 

 

یونایتد امیدوار است تا بتواند با شکست میلان خود را به دور یک چهارم نهایی لیگ اروپا برساند و همچنین با پیروزی برابر لستر سیتی به نیمه نهایی FA Cup  صعود کند و هر بازیکنی که بتواند در روزهای آتی به تیم اضافه شود، برای شیاطین سرخ انرژی مضاعفی خواهد بود.

 

سولسشر امیدوار است که برای بازی روز پنجشنبه برابر میلان در سن سیرو بازیکنان بیشتری را در دسترس داشته باشند. سرمربی منچستریونایتد گفت: " از نظر مصدومان؛ من امیدوارم که چهار یا پنج بازیکن دیگر را پس از رهایی از مصدومیت برای بازی برابر میلان در اختیار داشته باشیم.

خیلی احتمال دارد که ادینسون کاوانی و آنتونی مارسیال آماده بازی باشند. دانی فن دبیک هم احتمالا آماده باشد. پل پوگبا حتی ممکن است با ما به میلان بیاید و داوید دخیا هم از قرنطینه برگشته است. امروز ما مجبور شدیم دو دروازه بان را روی نیمکت بنشانیم پس واقعا نیاز داریم تا بازیکنان‌مان برگردند."

 

 

پوگبا در حال رسیدن به اوج آمادگی خود بود که دچار مصدومیت از ناحیه کشاله ران شد و از آن زمان تا کنون شرکت در 9 بازی منچستریونایتد را در همه رقابت ها از دست داده است. کاوانی نیز در چهار بازی اخیر شیاطین سرخ به دلیل مصدومیت غایب بوده است.

 

پوگبا نقشی اساسی در شکست ناپذیری منچستریونایتد در ابتدای سال جدید میلادی و صدرنشینی این تیم در لیگ برتر داشت. اگر او بتواند دوباره آمادگی خود را بازیابد، شیاطین سرخ این شانس را خواهند داشت که در هفته های باقی مانده از فصل قدرتمند ظاهر شوند.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.