کد خبر: 1744108/42 زمان: 21:10   1399/12/26 بازدید: 29,170

پدیده ای زشت در قلب اسپانیا؛

رئال مادرید فاتح دربی کتک کاری شد! (عکس)

هواداران متعصب رئال مادرید و اتلتیکومادرید چند روز قبل به شدت با یکدیگر درگیر شده اند.

به گزارش "ورزش سه"، در سال های اخیر و در بسیاری از کشورهای اروپایی شاهد قرار گذاشتن گروهی از جوانان برای کتک کاری در یک منطقه خاص بوده ایم. این کار ابتدا بیشتر در روسیه دیده می شد، اما حالا به نظر می رسد در برخی دیگر از نقاط اروپا نیز گسترش یافته و پای فوتبال نیز به این درگیری ها کشیده شده است.

 

نشریه ABC در گزارشی مدعی شد هفته گذشته گروه اولترا سور (هواداران متعصب رئال مادرید) و فرنته اتلتیکو (هواداران دوآتشه اتلتیکومادرید) با هم قرار درگیری گذاشته اند. از هر طرف 10 نفر در این کتک کاری شرکت داشته و استفاده از سلاح نیز ممنوع بوده است. در واقع طرفین تنها با مشت و لگد به جان یکدیگر افتاده و با هم درگیر شده اند.

 

قانون این کتک کاری اینگونه است که زمانی برنده معلوم می شود که هر 10 عضو یک گروه حداقل یک بار به زمین افتاده باشند. بر طبق اخبار در نهایت این هواداران رئال مادرید بوده اند که فاتح این کتک کاری شده اند.

 

بعد از انتشار تصاویری از درگیری، پلیس پایتخت اسپانیا در روزهای اخیر در تلاش برای شماسایی این افراد و دستگیری آنها بوده است. رئال مادرید و اتلتیکومادرید دو قدرت سنتی پایتخت اسپانیا محسوب می شود که البته کلکسیون افتخارات سفیدپوشان خیلی نگین تر از روخی بلانکوس است. به نظر می رسد این پدیده زشت در اسپانیا نیز رو به افزایش بوده و حالا هواداران دو تیم بزرگ مادرید را نیز به جان هم انداخته است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.