کد خبر: 1744388/58 زمان: 00:02   1399/12/28 بازدید: 55,398

دو خرید جدید تراکتور به سپاهان رسیدند

دو بازیکن جدید تراکتور می توانند تیم شان را در بازی با سپاهان همراهی کنند.

به گزارش "ورزش سه"، سامان نریمان جهان بعد از سال ها دوری از تراکتور و در حالی که روزهای خوبی را در نفتچی آذربایجان پشت سر گذاشته بود روز یکشنبه این هفته بار دیگر سرخ پوش شد. او به واسطه درخششی که در نفتچی داشت با پیام جالبی از سوی این باشگاه نیز مواجه شد که در مورد او نوشته بود: «تراکتور! سامان امانت ما دست شماست.»

 

دیگر تراکتوری که شاهد بازگشت او در این مقطع بودیم، ابوالفضل رزاق پور است که امشب بعد از کش و قوس های بسیار رسما سرخ پوش شد. رزاق پور که سال گذشته قراردادی 5 ساله با تراکتور به امضا رسانده بود، دو نیم فصل موفق را در شاهین و ماشین سازی پشت سر گذاشته و به تراکتور بازگشت.

 

در آستانه بازی حساس با سپاهان، باشگاه تراکتور از صدور کارت بازی دو خرید جدید این باشگاه خبر داد تا به این ترتیب در صورت صلاحدید کادر فنی، در بازی روز پنجشنبه با سپاهان، شاهد حضور رزاق پور و نریمان جهان در ترکیب تراکتور باشیم. 

 

رسانه رسمی باشگاه تراکتور در این خصوص نوشت: "کارت بازی سامان نریمان جهان و ابوالفضل رزاق‌پور برای دیدار مقابل سپاهان صادر شد. همچنین باشگاه پیگیر دریافت ITC و صدور کارت بازی پیمان کشاورز تا قبل از بازی است."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.