کد خبر: 1745072/56 زمان: 17:59   1400/01/02 بازدید: 91,530

رونمایی از جدیدترین دستیار مجیدی (عکس)

فرشاد ماجدی که پیش از این در استقلال و تیم ملی امید در کنار مجیدی بود، به کادرفنی آبی پوشان اضافه شد.

به گزارش "ورزش سه"، نخستین تمرین استقلال در سال 1400 امروز بعد از ظهر در مجموعه نفت تهرانسر برگزار شد و آبی پوشان زیر نظر فرهاد مجیدی و کادرفنی او مشغول انجام تمرینات شدند تا خود را برای آغاز رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا آماده کنند.

اما نکته مهم در جلسه امروز تمرینی استقلال، حضور فرشاد ماجدی در کنار اعضای کادرفنی بود. فرشاد که برادر کوچکتر میرشاد ماجدی بازیکن سابق استقلال است، پیش از این و پس از حضور مجیدی به عنوان جایگزین وینفرد شفر در کنار فرهاد حضور داشت.
 
 
 
همچنین پس از انتخاب مجیدی به عنوان سرمربی تیم ملی امید، فرشاد ماجدی یکی از دستیاران او بود که البته پس از جدایی فرهاد از تیم ملی، او نیز به همکاری خود با تیم ملی امید خاتمه داد. همچنین امین مرتضایی به عنوان آنالیزو به کادر فنی استقلال اضافه شد.

حالا و با حضور فرشاد ماجدی جمع اعضای کادرفنی استقلال بیشتر از قبل شده است. فراز کمالوند به عنون مدیرفنی، صالح مصطفوی به عنوان دستیار اول، یوسف دانشیار، فرشاد ماجدی و امین مرتضایی به عنوان اعضای تیم آنالیزور در کنار بهزاد نوشادی و بهزاد غلامپور مربیان بدنساز و دروازه بانها استقلال حضور دارند.
 
 
 
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.