کد خبر : 1745216 | 03 فروردين 1400 ساعت 21:22 | 23.4K بازدید | 2 دیدگاه

یوونتوس در چه صورت با پیرلو ادامه می دهد؟

بر خلاف شایعات خبری در مورد احتمال اخراج آندره آ پیرلو وجود ندارد.

یوونتوس در چه صورت با پیرلو ادامه می دهد؟

به گزارش "ورزش سه"، پروژه جوانگرایی روی نیمکت یوونتوس فعلا اثربخش نبوده و آندره آ پیرلو در اولین فصل حضور در یوونتوس قادر به دستیابی به نتایج مورد نظر نبوده است. اگرچه نشریه کوریره دلااسپورت خبر از احتمال برکناری آندره آ پیرلو و درگیری بین و رئیس باشگاه در رختکن یوونتوس داده، اما توتواسپورت، نشریه نزدیک به باشگاه این اخبار را رد کرده است.

 

1581856

 

طبق گزارش این نشریه، البته همه چیز بعد از عملکرد نامطلوب مقابل بنوونتو و حذف از لیگ قهرمانان مقابل پورتو در مرحله یک هشتم نهایی تغییر کرده است. اما صعود به لیگ قهرمانان برای فصل آتی و قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر باعث می شود آندره آ پیرلو در ابتدای فصل بعد نیز هدایت یوونتوس را به عهده داشته باشد.

 

یوونتوس در حال حاضر در رتبه چهارم جدول سری آ قرار داشته و احتمال دارد سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند. همچنین این تیم چندی قبل با غلبه بر اینتر به فینال کوپا ایتالیا نیز راه یافت و البته در ابتدای سال جدید سوپرکاپ ایتالیا را نیز فتح کرد. اما بر خلاف ادعای دیگر منابع اوضاع در باشگاه یوونتوس بحرانی نیست و هیچ جلسه فوق العاده ای در باشگاه برای بررسی احتمل اخراج پیرلو تشکیل نشده است. اخباری در مورد احتمال بازگشت مکس آلگری به تورین شنیده شده بود، اما به نظر می رسد باشگاه فعلا قصدی مبنی بر اخراج آندره آ پیرلو ندارد.

دیدگاهها