کد خبر: 1745286/42 زمان: 14:24   1400/01/04 بازدید: 47,069

پایان رویای بازگشت نیمار به بارسلونا

نیمار، ستاره برزیلی و 28 ساله برای ماندن در پاری سن ژرمن با این تیم به توافق رسیده است.

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان سال 2017 بود که پاری سن ژرمن دست به کار بزرگی زده و با پرداخت رقم 222 میلیون یورو، نیمار را به عنوان گران قیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال از بارسلونا جذب کرد. تقریبا از چند ماه بعد از این انتقال بود که شایعاتی در مورد بازگشت نیمار به بارسلونا شنیده شد و این اخبار هر چند ماه یک بار تکرار شد، اما این اتفاق هرگز رخ نداد.

 

 

در تابستان سال 2019 بود که نیمار تا آستانه بازگشت به بارسلونا نیز پیش رفت، اما شرایط مالی نامساعد باشگاه اسپانیایی اجازه نداد آنها رقم مورد نظر پاری سن ژرمن را پرداخت کنند. اما حالا نشریه اکیپ فاش کرد نیمار اخبرا برای تمدید قرارداد چهار ساله و تا سال 2026 با پاری سن ژرمن به توافق رسیده و به زودی این قرارداد رسمی خواهد شد.

 

در قرارداد جدید بند پاداشی هنگفت مبنی بر قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا گنجانده می شود و در صورت رسیدن به این هدف، نیمار رقم بالایی را دریافت می کند. مدیران پاری سن ژرمن در هفته های اخیر با آنخل دی ماریا و خوان برنات برای تمدید قرارداد به توافق رسیده و نیمار سومین بازیکنی است که در پاریس ماندگار می شود. حالا مهم ترین ماموریت پیش روی این باشگاه تمدید قرارداد با کیلبان امباپه، ستاره فرانسوی و 22 ساله ای است که به شدت مورد توجه رئال مادرید قرار دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.