کد خبر : 1745858 | 08 فروردين 1400 ساعت 15:25 | 15.9K بازدید | 0 دیدگاه

هولگر باداشتوبر:

اوپامکانو زیادی آرام است و نمی‌تواند رهبر بایرن شود

هولگر باداشتوبر، ستاره سابق بایرن مونیخ، معتقد است که اوپامکانو، ستاره لایپزیش و خرید جدید بایرن، برای رهبری خط دفاع هانسی فلیک زیادی آرام است.

اوپامکانو زیادی آرام است و نمی‌تواند رهبر بایرن شود

به گزارش "ورزش سه"، هولگر باداشتوبر معتقد است که اوپامکانو نمی تواند در بایرن مونیخ یک رهبر باشد و این مدافع جوان نیاز به حمایت و پشتیبانی در این تیم دارد.

اوپامکانو در تابستان پیش رو به چهار سال بسیار درخشان خود در تیم لایپزیش پایان داده و به آلیانز آرنا خواهد رفت. بایرن مونیخ در جدال با بزرگان اروپا برای به خدمت گرفتن ستاره فرانسوی لایپزیش توانست با قراردادی 42.5 میلیون یورویی این مدافع موفق را به خدمت بگیرد، اما باداشتوبر معتقد است که باواریایی ها از اوپامکانو فراتر از توانایی هایش انتظار دارند.

 

1585490

 

باداشتوبر گفت: "بازیکنی به این جوانی به بایرن نمی آید و ناگهان تبدیل به رهبر تیم شود. من صدای او را در زمین نمی شنوم. اگر اینقدر آرام باشید نمی توانید رهبر یک تیم شوید. باید به تیم دستور بدهید، باید تیم را هدایت کنید. من فکر می کنم لوکاس هرناندز چنین توانایی دارد."

 

اوپامکانو قرار است جان تازه ای به خط دفاع بایرن مونیخ، پس از جدایی دیوید آلابا در پایان فصل، بدهد و بایرن امیدوار است که ستاره جوان فرانسوی بتواند جای خالی آلابا را در خط دفاع این تیم گرفته و آنها کمک کند تا به درخشش در بوندسلیگا و اروپا ادامه دهند.

اوپامکانو از زمان پیوستن به لایپزیش در سال 2017 در 145 مسابقه در تمام رقابت ها برای این تیم به میدان رفته است و از این تعداد 32 مسابقه در فصل 21-2020 برگزار شده است.

 

1585491

 

ستاره فرانسوی قرار است در اولین بازی پس از پایان تعطیلات بازی های ملی، در ترکیب لایپزیش برابر هم تیمی های آینده اش قرار بگیرد. اگر اوپامکانو و یارانش بتوانن در ردبول آرنا بایرن مونیخ را شکست دهند، شاگردان یولیان ناگلزمان فاصله خود با باواریایی های صدرنشین را در هفت بازی مانده به پایان فصل، به یک امتیاز خواهند رساند.

دیدگاهها