کد خبر: 1746831/56 زمان: 21:53   1400/01/14 بازدید: 3,724

رضایی: مساوی در آزادی نتیجه ایده آلی است

دروازه بان پیکان می گوید که مهدی تارتار و کادرفنی پیکان اتلاف وقت را به آنها یاد نداده بلکه به دنبال بازی جوانمردانه هستند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال بهترین فرصت کاستن از فاصله اختلافی با پرسپولیس را از دست داد تا شاگردان مجیدی همچنان با 4 امتیاز اختلاف پشت سر پرسپولیس باشد ولی در صورت پیروزی سپاهان در بازی فردا، فاصله آبی پوشان و صدر به 6 امتیاز خواهد رسید.


علیرضا رضایی سنگربان پیکان که روز خوبی را مقابل آبی پوشان سپری کرد و یک فرصت فوق العاده را از شیخ دیاباته گرفت، در مورد اینکه آیا برای مساوی به میدان آمده بودید، گفت: آقای تارتار در هیچ بازی ما را برای مساوی به زمین نمی فرستد و در این بازی نیز همچون سایر دیدارها برای پیروزی به میدان رفتیم. 


وی ادامه داد: استقلال تیم خوبی است و روند نتیجه گیری هایش در بازی های اخیر مشخص است. ولی فکر می کنم کسب تساوی مقابل استقلال و پرسپولیس نتیجه ایده آلی است. ولی هدف اصلی ما قطعا پیروزی بود.


سنگربان پیکان درباره اینکه در دقایق پایانی بازی را سریع آغاز کرده و اتلاف وقت نکرده است، پاسخ داد: به نظر من تیم ما اصلا نیازی به اتلاف وقت ندارد و حتی در دقایق پایانی می توانستیم به گل برسیم. کادرفنی پیکان وقت تلفی کردن را به ما یاد نداده و از ما خواسته اند بازی را سریع آغاز کنیم تا سوتفاهم \da نیاید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.