کد خبر: 1746840/44 زمان: 22:28   1400/01/14 بازدید: 51,023

صادقی پناه: داور چهارم متوجه اشتباهش شد و عذرخواهی کرد

ماجرای تعویض شائبه دار پیکان مقابل استقلال

مدیر رسانه‌ای باشگاه پیکان درباره تعویض پنجم این تیم که شائبه‌هایی را به همراه داشت توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ورزش سه، در جریان دیدار امشب استقلال و پیکان که با تساوی بدون گل به اتمام رسید اتفاقی رخ داد که شائبه‌هایی را درباره نحوه تعویض تیم میهمان و انجام شدن تعویض‌های این تیم در 4 زمان مختلف به وجود ‌آورد.


امیر صادقی پناه، مدیر رسانه ای تیم پیکان در این باره به فارس گفت: تیم ما تا دقیقه 89 از سه تعویض خود در دو زمان مختلف استفاده کرده بود و تا آن لحظه 3 بازیکن تعویضی به زمین رفته بودند. قبل از آن دقیقه نام امیرحسین جولانی و علی عبدالله‌زاده به عنوان نفرات تعویضی در اختیار داور چهارم قرار دادیم تا این دو بازیکن به عنوان نفرات چهارم و پنجم تعویضی پیکان وارد زمین شوند.


وی ادامه داد: حتی برگه تعویض این دو بازیکن هم یکسان بود و نام آنها در یک برگه نوشته شده بود. نام آنها را برای اعلام تعویض به داور چهارم و ناظر دادیم. مصطفی بینش(داور چهارم) ابتدا امیرحسین جولانی را به زمین فرستاد، اما داور وسط اجازه نداد علی عبدالله زاده همزمان با این بازیکن وارد زمین شود.


مدیر رسانه تیم پیکان تصریح کرد: پس از لحظاتی تیم داوری متوجه اشتباه خود شد.  حتی داور چهارم از کادرفنی پیکان عذرخواهی کرد. بعد از آن علی عبدالله زاده به زمین رفت. پیکان به هیچ عنوان از 4 زمان برای تعویض استفاده نکرد بلکه در سه زمان مختلف تعویض‌هایمان را انجام دادیم ولی اشتباه داور چهارم و ناهماهنگی وی با مسئول برگزاری بازی و داور وسط این شائبه را به وجود آورد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.