کد خبر: 1746857/39 زمان: 00:37   1400/01/15 بازدید: 111,900

عصبانیت ناگهانی دیاباته

پنجه ببر روی گلوی سلطان اوت ایران! (عکس)

در اواسط نیمه اول دیدار پیکان و استقلال یک اتفاق عجیب رخ داد که با ورود داور مسابقه به صحنه همراه بود.

 

 

به گزارش "ورزش سه"، پیکان و استقلال عصر شنبه در چارچوب رقابت های هفته نوزدهم لیگ برتر به تساوی بدون گل رسیدند. در جریان این مسابقه یک درگیری عجیب اتفاق افتاد؛ جایی که شیخ دیاباته و نادر محمدی با هم دست به یقه شدند و از سوی داور بازی با کارت زرد جریمه شدند.

 


در اواسط نیمه اول مسابقه استقلال و پیکان قبل از آنکه آبی های پایتخت ضربه کرنر به دست آمده را روی دروازه بفرستند، نادر محمدی مدافع خودروسازان به عنوان یارگیر دیاباته به صورت من تو من با  او حرکت می کرد و همین مساله سبب عصبانیت مهاجم خارجی استقلال شد.

 


در این صحنه دیاباته از کوره در رفت و با مدافع اوت انداز پیکان دست به یقه شد. با ورود سریع رضا کرمانشاهی داور مسابقه به صحنه او ابتدا بابت رفتار دیاباته و پایان غائله این مهاجم را با کارت زرد جریمه کرد.

 

 

 

در ادامه وقتی نادر محمدی و سایر بازیکنان پیکان با اعتراض به کرمانشاهی مدعی شدند که مهاجم استقلال به خاطر رفتار غیرفوتبالی اش بابت کارت قرمز دریافت می کرده، داور بازی یک کارت زرد هم به اوت انداز پیکانی ها نشان داد.

 

 


درگیری دیاباته و محمدی ثانیه هایی از وقت بازی را نیز گرفت و باعث شد تا شاهد یک توقف کوتاه در جریان بازی حساس استقلال و پیکان باشیم.

 


شیخ دیاباته بعد از دریافت کارت زرد از کرمانشاهی داور بازی اعتقاد داشت محمدی با حرکات دست روی او خطا کرده و اجازه نداده در موقعیت گل روی کرنر قرار بگیرد.

 


نادر محمدی برخلاف دیدارهای نیم فصل اول پیکان کمتر اوت های بلندش را به نمایش می‌گذارد؛ او بیشتر تمرکزش را روی کارهای دفاعی گذاشته و مقابل استقلال هم فقط دو سه بار شاهد پشتک وارو و اوت های بلند او بودیم.

 


عکس ها: سعید زارعیان

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.