کد خبر: 1746905/34 زمان: 10:36   1400/01/15 بازدید: 21,613

ماشین سازی عجیب ترین تیم لیگ برتر!

ماشین سازی به منظور بازی با گل گهر راهی سیرجان شده در حالی که شانس های بقای این تیم به حداقل رسیده است. چرا که نساجی و ذوب آهن این هفته حریفان خود را شکست دادند. 

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که بعد از استعفای مهدی پاشازاده شاهد بازگشت دوباره سعید اخباری به راس کادر فنی این تیم بودیم تصمیم گرفته شد تیم با هدایت مجتبی خورشیدی دستیار مهدی پاشازاده راهی سیرجان شود اما در آستانه اعزام تیم به سیرجان مدیریت باشگاه مانع از سفر مجتبی خورشیدی شد و حالا قرار است دستیار مجتبی خورشیدی یعنی بختیار حسین زاده تیم را در دیدار با گل گهر سیرجان هدایت کند! مجتبی خورشیدی در این باره می گوید:« در دقیقه 90 گفتند به دستور مدیریت شما همراه تیم نباشید. این شرایط به ضرر تیم است. بازیکن باید تمرکز داشته باشد اما در کنار همه مشکلات و بی پولی، بازیکنان هرروز یک نفر را به عنوان سرمربی در تمرین می‌بیند.» 

 

ماشین سازی بدون شک عجیب ترین تیم لیگ برتر در فصل جاری بازی ها است؛ تیمی که چندی پیش از سوی مالک باشگاه اداره آن به هیات فوتبال استان واگذار شد اما هیات فوتبال استان از مالک آن خواست تا پایان فصل تیم را اداره کند و در پایان فصل برای واگذاری آن به بخش خصوصی دیگر اقدام نماید. با تغییرات پی در پی مربی در این تیم به نظر می رسد شانس ماشین سازی برای بقاء در جدول بازی ها اندک باشد. از ابتدای فصل وحید بیاتلو – سعید اخباری و مهدی پاشازاده سرمربی این تیم بودند و در بازی با گل گهر این تیم چهارمین سرمربی را به خود خواهد دید و شاید حضور بختیار حسین زاده در راس کادر فنی این تیم به اندازه یک بازی باشد. جالب اینکه عمر حضور مجتبی خورشیدی در ماشین سازی به عنوان سرمربی به یک بازی هم نرسید!

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.