کد خبر: 1746913/1 زمان: 10:34   1400/01/15 بازدید: 17,732

آلگواسیل جای هواداران را خالی کرد

شادی ویژه سرمربی سوسیداد بعد از قهرمانی (عکس)

امانول آلگواسیل، سرمربی رئال سوسیداد، پس از پیروزی در فینال جام حذفی اسپانیا از شدت شادی کنترل خود را از دست داد و حتی در کنفرانس پس از بازی نیز مثل یک هوادار فوتبال حاضر شد.

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته رئال سوسیداد با برتری 1-0 مقابل بیلبائو فاتح جام حذفی اسپانیا شد و به ۳۴ سال انتظار برای کسب عنوان قهرمانی پایان داد.

پس از پایان بازی سرمربی سوسیداد که به جای کت و شلوار معمولش پیراهن باشگاه را به تن کرده بود و شال این باشگاه را به دست داشت مقابل میکروفون ها قرار گرفت و فریاد زد: "این برای همه شما بود! برای همه آنهایی که رئال را حس می کنند. زنده باد رئال! "

 

 

 

 

این دومین جام قهرمانی کوپا دل ری در تاریخ باشگاه رئال سوسیداد بود. سرمربی سوسیداد افتخار این برد را به تمامی از آن بازیکنانش دانست.

امانول آلگواسیل در ادامه افزود: "من بسیار خوشحالم. به شاگردانم و تاریخسازی‌مان افتخار می کنم. بازیکنانی که من دارم... من تنها کمی کمک کردم، این به تمامی متعلق به آنها است. من فقط به اندازه کافی خوش شانس بوده ام که در زمان درست در جای درست باشم.

از همان ابتدای بازی همان رئال سوسیداد همیشگی دیده شد؛ شجاع در فشار آوردن به حریف و کنترل توپ. آن هشت دقیقه پایانی وقت های تلف شده به اندازه ابدیت طول کشید...

من خونسرد بودم چون اوضاع تیم خوب بود، اما می دانیم که اتلتیک بیلبائو تیمی است که تا آخرین لحظه بازی فشار می آورد و وقتی توپ را به محوطه جریمه می رساند بسیار خطرناک است."

 

 

 

 

 

 

 

 

آلگواسیل درباره پنالتی که میکل اویارزابال تبدیل به گل کرد و به این وسیله پیروزی را برای سوسیداد رقم زد نیز اضافه کرد: "او بسیار خونسرد بود چرا که او میکل است و میکل همیشه در موقعیت های حساس و بزرگ می درخشد.

فکر می کنم که بازی عالی داشتیم و شایسته بردن جام بودیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.