کد خبر : 1747135 | 16 فروردين 1400 ساعت 11:59 | 23.5K بازدید | 5 دیدگاه

هیات مدیره آن قرارداد را امضا نکرده است

خلیل‌زاده: به بدهی 888 هزار درهمی اعتراض کردیم

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال توضیحاتی را درباره بدهی 888 هزار درهمی به یک شخص که از زمان مدیریت سعادتمند مانده ارائه کرد.

خلیل‌زاده: به بدهی 888 هزار درهمی اعتراض کردیم

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اخبار روز و سوژه های داغ مربوط به استقلال ماجرای بدهی 888 هزار درهمی به یکی از دوستان احمد سعادتمند است. سعادتمند در دوران حضور روی صندلی مدیرعاملی استقلال از یکی از دوستانش مبلغ 580 هزار درهم امارات قرض گرفته و در یکی از مفاد قرارداد آمده که باشگاه استقلال اگر به هر دلیلی موفق به بازپرداخت پول نشود، باید بابت هر روز دیرکرد هزار درهم به شخص قرض دهنده جریمه پرداخت کند.


حالا نزدیک به حدود یک سال از موعد چک گذشته و طلب 580 هزار درهمی به دلیل دیرکرد به 888 هزار درهم تبدیل شده است و امضا کنندگان چک هم معتقدند این پول برای باشگاه خرج شده و آنها تمکن مالی بازپرداخت آن را ندارند و پای استقلال در این پرونده به میان آمده است.


اسماعیل خلیل زاده رییس هیات مدیره استقلال امروز در واکنش به این موضوع بیان کرد: «ظاهرا یک چک را بابت دریافتی باشگاه داده اند. قبلا آقای سعادتمند هم این مساله را گفته بود. باید ببینیم این پول در کدام بخش خرج شده است. طبق گفته آقای سعادتمند آن زمان برای بخشی از طلب دیاباته خرج شده است. مساله مهم اما قرارداد مابین باشگاه و پرداخت کننده پول است. در این قرارداد مبلغ تاخیر دیده شده است. ما به این قرارداد در دادگاه اعتراض کردیم و پیگیر هستیم.»


وی در پاسخ به این پرسش که آیا اعضای هیات مدیره هم این قرارداد را امضا کرده اند، گفت: «این قرارداد با نظر هیات مدیره نبوده است و هیات مدیره بی خبر بوده. مدیرعامل وقت آقای سعادتمند این قرارداد را امضا کرده است.»


خلیل زاده در پایان افزود: «من تاکید می کنم که فقط مدیرعامل وقت این قراردادرا امضا کرده است. با این حال بخش حقوقی باشگاه اعتراض کرده و انشاالله در دادگاه همه چیز مشخص می شود.»

دیدگاهها