کد خبر: 1747191/44 زمان: 16:23   1400/01/16 بازدید: 10,738

امیر جدیدی برای ملی‌پوش شدن رقابت می‌کند

بازیگر مشهور سینما در انتخابی تیم ملی تنیس

امیر جدیدی که پیش از این در مسابقات جام حذفی تنیس هم شرکت کرده بود، این بار به انتخابی تیم ملی دعوت شده است.

به گزارش "ورزش سه"، لیست بازیکنان دعوت شده به انتخابی تیم ملی تنیس از سوی اکبر طاهری، سرمربی این تیم اعلام شده که نکته جالب حضور امیر جدیدی، بازیگر سینما و تلویزیون در لیست دعوت شدگان است.


امیر جدیدی که ورزش تنیس را به صورت حرفه ای دنبال می کند، چندی پیش در مسابقات جام حذفی تنیس در جزیره کیش هم حاضر شده بود و تا چند مرحله نیز پیش رفته بود. به نظر می رسد سرمربی تیم ملی تنیس بدون در نظر گرفتن شهرت این بازیگر او را به مسابقات انتخابی دعوت کرده است.


اکبر طاهری که اخیرا به عنوان سرمربی تیم ملی تنیس انتخاب شده، در این باره می گوید: «او قبل از اینکه بازیگر شود تنیس بازی می کرد و در مسابقات مختلف هم حضور داشت. از طرفی جدیدی وقتی در مسابقات هم حضور داشته باشد حال  و هوای بهتری به رقابت‌ها می دهد. جدیدی در مسابقات مختلف شرکت کرده است و من هم با او صحبت کردم اما آسیب دیدگی در دستش دارد که باید با پزشکش مشورت کند.»

 


51 بازیکن از سوی سرمربی تیم ملی تنیس به این مرحله از مسابقات انتخابی دعوت شده اند و یکی از آن ها امیر جدیدی است که اگر آسیب دیدگی دستش اجازه دهد، او را از شنبه 21 فروردین در این رقابت ها خواهیم دید.


تیم ملی تنیس که خودش را برای حضور در مسابقات جام دیویس آماده می کند، احتمالا با برگزاری این مسابقه انتخابی دچار پوست اندازی جدی خواهد شد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.