کد خبر: 1747253/7 زمان: 19:49   1400/01/16 بازدید: 3,419

برد برابر ماشین‌سازی عیدی به کارگران گل‌گهر

الهویی: گادوین منشا دیر به تمرینات اضافه شد

گل‌گهر سیرجان موفق شد در دیدار خانگی با نتیجه سه بر یک برابر ماشین‌سازی تبریز به پیروزی برسد.

به گزارش ورزش سه، سعید الهویی مربی تیم فولاد در نشست خبری پس از پیروزی گل‌گهر مقابل ماشین‌سازی تبریز حضور یافت و به سئوالات خبرنگاران سیرجانی پاسخ داد:

 

*برد عیدی به کارگران گل‌گهر


خیلی خوشحالیم سال جدید را با یک برد خوب آغاز کردیم. این برد را به هواداران و همچنین کارگران گل‌گهر تقدیم می‌کنیم و در واقع عیدی کوچکی به آن‌ها است. امیدواریم این شکل بازی را در بازی‌های‌ آینده هم ادامه بدهیم.

 

*منشا دیر به تمرینات اضافه شد

 

متأسفانه چند بازیکن را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم. آن‌ها هنوز از نظر بدنی به شرایط مسابقه نرسیده‌اند. چند بازیکن هم مانند گادوین منشا به خاطر مشکلات پروازی دیر به تمرین اضافه شدند و این طبیعی است. بازیکنان بعد از رهایی از مصدومیت باید در تمرینات تلاش کنند که جایی در ترکیب اصلی پیدا کنند. خوشبختانه در تیم، دایره بازیکنانی که می‌توانند در ترکیب اصلی به میدان بروند به 17، 18 بازیکن رسیده، آن‌ها باید برای گرفتن جایشان در ترکیب اصلی تلاش کنند و امیدواریم این اتفاق منجر به ارتقا کیفیت تیم در نیم‌فصل دوم شود.

 

علت غیبت قلعه‌نویی


همچنین سیامک قلیچ خانی مدیر رسانه‌ای تیم گل‌گهر در پاسخ به سوالی در مورد غیبت امیر قلعه‌نویی در نشست‌های خبری عنوان کرد: امسال در واقع این قانون به درستی اجرا نشد. سرمربیان اکثر تیم‌ها در نشست خبری حضور پیدا نمی‌کنند. باید مشخص شود که آیا بر اساس قوانین لیگ برتر سرمربیان باید لزوماً حضور پیدا کنند یا خیر. تا زمانی که این سردرگمی و ناهماهنگی از سازمان لیگ وجود داشته باشد، شاید امیر قلعه‌نویی هم در نشست‌ها حاضر نشود. از بعد بحث قوانین سازمان لیگ در همین کنفرانس‌ها مشخص نیست چه تعداد حاضر می‌شوند، آیا بحث کرونا جدی گرفته می‌شود و آیا فاصله اجتماعی رعایت می‌شود؟

 

وی در مورد اینکه آیا غیبت‌ها به مصاحبه‌های تلویزیونی امیر قلعه‌نویی مرتبط است، گفت: ‌این مسأله قطعاً‌ به هیچ مصاحبه تلویزیونی ربط ندارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.