کد خبر: 1747342/58 زمان: 09:04   1400/01/17 بازدید: 105,519

فسخ قرارداد فصل بعد ستاره پدیده

قاسمی‌نژاد اولین خرید استقلال لیگ 21

ستاره شهرخودرو از اضافه شدن گزینه فسخ در قراردادش توسط سید مهدی رحمتی خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، امین قاسمی نژاد پس از درخشش در شهرخودرو مورد توجه چند باشگاه مطرح قرار گرفت اما مشهدی ها اجازه خروج او را در آغاز لیگ ندادند. در نقل و انتقالات زمستانی اما بحث جدایی قاسمی نژاد بیش از پیش جدی تر شد و استقلال در یکقدمی جذب این بازیکن قرار گرفت.

 

 مشکلات عجیبی که رخ داد باعث شد تا قاسمی نژاد علی رغم ابراز علاقه های متعدد و حضور در باشگاه استقلال، از حضور در تیم محبوبش بازماند تا با شهرخودرو ادامه دهد. او در هفته نوزدهم نیز موفق شد تک گل تیم رحمتی را مقابل پرسپولیس به ثمر رسانده و روزهای خوب خود در لیگ بیستم را با وجود شرایطی که برایش پیش آمد را حفظ کند.

 

او که میهمان دیشب برنامه فوتبال برتر بود، در خصوص این اتفاقات صحبت کرد:

 

سکوت می کنم...

به نظرم بعضی مواقع سکوت شرافتی دارد که گفتن ندارد. من احساس می کنم که سکوت کنم بهتر است. پیشنهادی که به من شد باعث افتخارم بود و آن را قبول کردم. ولی خب بهتر است که سر این قضیه سکوت کنم.

 

من را خیلی وارد گوشه رینگ نکنید

وی در مورد ادعای جدید باشگاه استقلال که از درخواست پول نقد توسط باشگاه شهرخودرو برای صدور رضایتش خبر داده است، گفت: من را خیلی وارد گوشه رینگ نکنید. بگذارید سکوت کنم! ببینیم خدا چه می خواهد. اگر پول می رسید صد در صد مشکلی نداشتند. من چندین بار هم با آقای رحمتی صحبت کردم و بحث پول نقد و این جور چیزها بود. 

 

 

هر چه بود به خدا واگذار کرم

هر چه بود به خدا واگذار کرم. قسمت این بود و منم مشکلی ندارم. فعلا مهم این است که بازیکن شهرخودرو هستم. طی جلساتی که با آقای وطنخواه داشتم تصمیم بر این شد که من حتی بهتر از نیم فصل اول برای شهرخودرو بازی کنم. انشالله که اتفاقات خوبی رخ بدهد.

 

روی مبلغ سه میلیارد توافق کردیم

قاسمی نژاد در واکنش به دو برابر شدن مبلغ رضایت نامه اش که با موافقت باشگاه استقلال نیز همراه بود اما خواسته این باشگاه، پرداخت به صورت چکی بود، گفت: نمی دانم منظور شما از دو برابر چیست؟ (میثاقی در پاسخ به این سوال به 3 میلیارد شدن مبلغ رضایت نامه قاسمی نژاد اشاره کرد.) ما طبق آخرین صحبت ها روی مبلغ سه میلیارد توافق کردیم. باشگاه استقلال هم پذیرفت.

 

با دریافت فسخ سال بعد از باشگاه پدیده و با توجه به صحبتهای مدیران استقلال کار این مهاجم بابلی را برای حضور در استقلال فصل بعد باید تمام شده دانست.قاسمی‌نژاد در بازی پدیده - پرسپولیس ضمن نمایش کیفیت با نمایش عدد 4 نشان داد که مقصدش را تعیین کرده است.

 

رحمتی فسخ سال بعد من را گرفت

او در خصوص اینکه برخی ها معتقدند سید مهدی رحمتی مانع از حضورش در استقلال شد، تاکید کرد: آقای رحمتی اوکی داده بود. من بعد هم فصل قرارداد دارم اما گزینه فسخ در آن هست. خود آقای رحمتی کمک کردند و فسخ سال بعد من را گرفتند. من اول فصل می خواستم بروم اما آقای رحمتی گفتند که امسال کمکم کن. البته قرارداد داشتم و می توانستند بگویند که بمان و جایی نرو من هم راهی نداشتم. آقای رحمتی فسخ را گرفتند و من هم قول دادم تمام تلاشم را می کنم. حالا می خواستم جدا شوم واتفاقاتی افتاد که الان تصمیم بر این شد که تا آخر فصل بمانم و در پایان فصل در مورد پیشنهاداتی که شده فکر کنم. انشالله ببینم خدا چه می خواهد و قسمت بشود و یک تصمیم منطقی گرفته و با دلی خوش از شهرخودرو جدا شوم.

 

قاسمی نژاد در پاسخ به این سوال که دو بار در باشگاه استقلال حضور یافتی (چایی خوردی؟) گفت:

بله! چایی شان خیلی خوب بود! پیشنهاد می کنم باهم برویم!

وی هم همچنین در خصوص پیشنهاد پرسپولیس تاکید کرد: در اول فصل به صورت رسمی پیشنهاد نداشتم. در نیم فصل دوم هم به صورت غیررسمی پیشنهاد داشتم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.