کد خبر: 1747431/29 زمان: 15:16   1400/01/17 بازدید: 18,823

شهردار وایادولید:

بازیکنان بارسلونا در سطح داور مسابقه نبودند!

یکی از عصبانی ترین های پس از بازی شب گذشته بارسا و رئال وایادولید، شهردار وایادولید بود.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از موندودپورتیوو، رئال وایادولید پس از 29 بازی و با کسب 27 امتیاز در رده 16 قرار دارد و خطر سقوط را به شدت حس می کند. این تیم شب گذشته در نوکمپ نمایشی شجاعانه داشت و به نوعی قربانی تصمیمات بحث برانگیز داوری شد.

وایادولید معتقد است یک پنالتی برای شان اعلام نشد و هایمه لاتره داور بازی نیز دقیقه 79 به اشتباه اسکار پلانو را اخراج کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 داور خطای از پشت اسکار پلانو روی عثمان دمبله را کارت قرمز مستقیم تشخیص داد و به این ترتیب میهمان در نوکمپ مجبور شد 15 دقیقه 10 نفره بازی کند و در نهایت دقیقه 90 با دریافت گل، شکست خورده زمین را ترک کرد.

طبق نظر کارشناسان داوری مارکا و آاس، اخراج بازیکن وایادولید کاملا غیرمنصفانه بود.

 

 

 

 

اسکار پوئنته شهردار وایادولید که بسیار عصبانی بود، پس از اتمام بازی توئیت کرد:« معتقدم داور باید به رختکن بارسا برود و بازیکنان این تیم را سرزنش می کند؛ چرا که چیزی نمانده بود پیروز نشوند. آنها در سطح داور مسابقه نبودند و او در این پیروزی نقش موثرتری داشت.»

 

شهردار وایادولید به مارکا هم گفت:« من شهردارم و حق دارم اعتراضم را به هر نحوی نشان دهم. معتقدم تصمیمات داوری روی بازی و در مجموع لالیگا تاثیر منفی گذاشت. این داوری توهینی بزرگ به ما، هواداران و یک شهر بود. من احمق نیستم و اگر قرار است رقابت ها اینگونه دستکاری شود، این کار را انجام دهند ولی توقع نداشته باشند سکوت کنیم. معتقدم با این روند و اتفاقات شب گذشته، بعید است اجازه دهند اتلتیکو قهرمان شود.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.