کد خبر: 1747501/4 زمان: 20:34   1400/01/17 بازدید: 29,587

آرش افشین: برگشتم و می‌خواهم به فوتبال ادامه دهم

ستاره اهوازی سابق استقلال و تراکتور اکنون در لیگ دسته اول بازگشتی جالب توجه به فوتبال داشته و در نیم فصل اول ستاره تیمش در مسیر حضور در صدر جدول محسوب می‌شد.

به گزارش "ورزش سه"، آرش افشین همانطور که خیلی زود ستاره شد در مسیر بازگشت قرار گرفت و از حضور در تیم ملی و تیم‌های مطرح فوتبال ایران، در آستانه پایان فوتبال هم قرار گرفت. او اما در این فصل بازگشتی جالب توجه به فوتبال و در لیگ دسته اول داشت و توانست با عملکردی درخشان در ترکیب شهرداری آستارا به این تیم برای حضور در صدرجدول نیم فصل کمک کند. افشین اکنون در انتقالی دوباره راهی خیبر خرم‌آباد شده و امیدوار به تکرار درخشش در جمع شاگردان عبدالله ویسی است.

 

وی با اشاره به شرایط مناسبی که در سال گذشته و در ترکیب شهرداری آستارا پشت سر گذاشت می‌گوید: برای من سال خوبی بود و از این نظر که دوباره به فوتبال برگشتم اتفاق خوبی بود اگرچه در شرایط کرونا وضعیت همه سخت است و امیدوارم که همه در صحت و سلامت کامل وجود داشته باشند. یکی دو سال از شرایط فوتبال دور بودم و بازی نکرده بودم. برگشتم به فوتبال که وضعیت به خوبی پیش رفت و خداراشکر که به همراه تیم شهرداری آستارا قهرمان نیم فصل اول هم شدیم.

 

افشین درباره جدایی زودهنگامش از نساجی مازندران در ابتدای فصل می‌گوید: نمی‌خواهم راجع به این مسائل صحبت کنم و به موقع درباره چنین اتفاقاتی صحبت خواهم کرد. اول فصل خیلی بد بود و اتفاقات عجیب و غریبی رخ داد که حتما درباره آن صحبت خواهم کرد.

 

ستاره اسبق فولادی‌ها که مدتی هم به عنوان مدل نامش مطرح شده بود درباره این تصمیمش می‌گوید: وقتی شما یک مدت فوتبال بازی نکنید و از میادین دور باشید حرف و حدیث فراوان می‌‌شود و همه تمرکزم روی فوتبال بود؛ جایی که علاقه داشتم را پیدا نمی‌کردم و به همین خاطر بازی نمی‌کردم. نمی‌خواستم در هر تیمی حضور داشته باشم و سعی کردم انتخاب خوبی داشته باشم. علاقه زیادی ندارم درباره اتفاقات صحبت کنم .من کار خاصی انجام نمی‌دادم و فقط روی تمرینات و آمادگی خودم تمرکز داشتم. منتظر یک فرصت بودم و یک تیم خوب و مربی خوب که بتوانم دوباره شروع کنم. که البته مربی و جایی که می‌خواستم پیدا نمی‌شد.

 

افشین درباره اینکه آیا به خداحافظی از فوتبال هم فکر کرده می‌گوید: من تازه دوباره آمدم؛ حالاحالاها بازی می‌‌کنم. تا هر زمانی که بدانم مفید و موثر هستم به بازی کردن ادامه می‌دهم.

 

بازیکن اسبق استقلال درباره وضعیت این تیم هم می‌گوید: همیشه شرایط استقلال را دنبال می‌کنم و پیگیر نتایج هم هستم. به هر حال پس از تغییر و تحول در هر تیم، تیم روحیه بهتر پیدا می‌کند و امیدوارم که این شوک مثبت باشد و بچه‌ها نتایج خیلی خوبی هم کسب کنند. برای همه آنها آرزوی موفقیت دارم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.