کد خبر: 1747518/42 زمان: 22:49   1400/01/17 بازدید: 36,864

کیلور ناواس:

مهار پنالتی لیونل مسی بسیار مهم بود

کیلور ناواس ابراز امیدواری کرد مدت ها برای پاری سن ژرمن بازی بکند.

به گزارش "ورزش سه"، کیلور ناواس دو سال قبل و بعد از سپری کردن سال های درخشان در رئال مادرید و فتح انواع افتخارات از این تیم جدا شده و به پیشنهاد پاری سن ژرمن پاسخ مثبت داد. کیلور ناواس که در این دو فصل عملکرد خوبی در تیم جدیدش داشته، در مورد نحوه جدایی از رئال مادرید و البته مهار پنالتی لیونل مسی در مسابقه چند قبل مقابل بارسلونا صحبت کرد.

 

 

کیلور ناواس گفت: "من می خواهم مدت ها به بازی کردن در پاری سن ژرمن ادامه دهم، زیرا اینجا از نظر فیزیکی و روحی احساس خوبی دارم. جدایی از رئال مادرید دوران دشواری را برای رقم زد و باید در آن مقطع تصمیم گیری می کردم. من همیشه قدردران رئال مادرید، هم تیمی هایم و به خصوص زین الدین زیدان هستم. دوست ندارم رئال مادرید و پاری سن ژرمن را مقایسه کنم، زیرا شرایط بازیکنان در هر تیمی متفاوت است. تلاش من لذت بردن از شرایط دوران حضورم در رئال مادرید بود و حالا نیز همین قصد را در پاریس دارم.

 

دریافت پنالتی لیونل مسی برابر بارسلونا در لیگ قهرمانان؟ این لحظه بسیار مهمی بود، زیرا ما به اواخر نیمه اول رسیده بودیم و باید سعی می کردیم از گلزنی بارسلونا جلوگیری کنیم تا آنها برای صعود و بازگشت در تیمه دوم روحیه و باور نداشته باشند."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.